Blíži sa odovzdávanie The Game Awards 2015: Kto je vašim favoritom?

Blíži sa odovzdávanie The Game Awards 2015: Kto je vašim favoritom?

 

Čoskoro tu máme koniec roka a s ním aj The Game Awards 2015, ocenenia najlepších tohtoročných hier. Máte svojich favoritov na víťazov?

Vstupenky na udalosť sú už v predaji, ale bude možné sledovať aj živý prenos cez Twitch, Youtube, Steam, Xbox Live a PSN. Ak by ste ale chceli zažiť akciu naživo, je to možné. Konať sa bude 3. decembra v Los Angeles. Ako to bolo aj minulé roky, aj teraz ponúknu všetky spomenuté platformy počas doby akcie zľavy na rôzne hry, ktoré by mali súvisieť s The Game Awards.

Na udalosti nebude chýbať poradná rada, ktorú budú tvoriť COO EA Peter Moore, CEO vydavateľskej divízie Activision Eric Hirshberg, v poslednej dobe veľmi často spomínaný Hideo Kodžima, šéf Xbox divízie Microsoftu Phil Spencer, prezident amerického Nintenda Reggie Fils-Aime, CEO Sony Computer Entertainment Shawn Layden, spoluzakladateľ a CEO Ubisoftu Yyves Guillemot, prezident Warner Bros. Interactive David Haddad a spoluprácu prisľúbili aj Valve a Rockstar. Členovia rady nebudú hlasovať o tom, ktoré hry budú ocenené.

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk