The Game Awards 2015: Kto patrí medzi najväčších favoritov?

The Game Awards 2015: Kto patrí medzi najväčších favoritov?

 

The Game Awards ako oslava najlepších hier nám už 3. decembra prinesie meno víťaza. O titul zabojujú aj hry ako Zaklínač 3, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain alebo Fallout 4.

Stručne pomenované odovzdávanie cien najlepším hrám roku s názvom Game Awards debutovalo minulý rok. Tohtoročná šou sľubuje menej humbuku a viac hier. Nominácie boli vyberané boli vyberané porotou zloženou z 32 členov "medzinárodných médií". Tituly samotné nie sú v kategóriách rozdelené podľa platformy, pre ktorú sú určené.

Tento rok vedie titul Zaklínač 3: Divoký Hon celkovo so siedmimi nomináciami, päť sa ušlo novému Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Najväčšími konkurentami týchto favoritov sú ešte Fallout 4, Bloodborne a Super Mario Maker. Tento ročník prináša aj 3 nové esport kategórie, ktoré budú vybrané samotnými fanúšikmi. Patria sem Esport hra roka, hráč roka a tím roka, ktorý zahŕňa tími Evil Geniuses, Fnatic, Optic Gaming, SK Telecom T1 a Team Solomid.

Odovzdávanie The Game Awards 2015 prebehne 3. decembra a celá šou bude streamovaná naživo prostredníctvom Twitchu, YouTube, Steamu a ďalších herných stránok.

Takto vyzeralo odovzdávanie cien The Game Awards minulý rok.

Zdroj: pcgamer.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk