Spoja ešte niekedy svoje sily Hideo Kodžima a Guillermo del Toro?

Spoja ešte niekedy svoje sily Hideo Kodžima a Guillermo del Toro?

 

Posledný pokus o spoluprácu Konami, resp. Hidea Kodžimu so známym režisérom Guillermom del Torom nedopadol úspešne. Hlavný protagonista zrušeného projektu Norman Reedus však verí, že z tohto spojenia ešte niečo vzíde.

Články o tom, ako pobúrilo zrušenie projektu Silent Hills všetkých fanúšikov, obleteli v apríli takmer celý herný svet. Medzi rozhorčených fanúšikov patrí aj samotný spolurežisér projektu, hollywoodska stálica Guillermo del Toro, ktorý sa dávnejšie vyjadril, že zrušenie tohto projektu "nedáva absolútne žiaden zmysel". Norman Reedus, ktorý mal stvárniť hlavnú postavu v tomto projekte, dúfa, že sa ešte dočkáme nejakého diela z tohto zaujímavo vyzerajúceho spojenia.

Som super sklamaný z toho, čo sa stalo v Japonsku,” povedal Reedus pre portál IGN. “Stále však verím. Verím, že my traja dokážeme dať dokopy niečo iné." Reedus ďalej dodal: “Bolo tam mnoho skvelých nápadov a vychytávok, ktoré len tak skončili v koši, neverím však, že ich nevyužijeme niekde inde.” 

Herec ďalej dodáva, že detaily príbehu tohto titulu ešte neboli úplne vymyslené, projekt bol ešte v samotnom počiatku vývoja. Podľa jeho slov však "pracoval na mnohých veciach, ktoré by sa pravdepodobne dostali do samotného príbehu a pravdepodobne ich niekto ešte stále ma niekde uložené. Celé to však potom prasklo a všetko vyšlo navnivoč".

Aby sme si pripomenuli tento projekt, ktorý vyzeral naozaj veľmi zaujímavo, prikladáme aj nasledujúce video

 

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk