EA potvrdzuje, že Star Wars: Battlefront rozhodne nebude posledným dielom

EA potvrdzuje, že Star Wars: Battlefront rozhodne nebude posledným dielom

 

Prípadné pokračovanie by mohlo pridať obsah a ponúknuť napríklad aj mohutné vesmírne boje. Battlefront ale nie je jediným plánovaným titulom.

Blake Jorgensen, finančný riaditeľ spoločnosti, sa na konferencii UBS Global Technology Conference v San Franciscu rozhovoril o budúcnosti značky Star Wars, na ktorú dostali od Disney práva na 10 rokov. Podľa jeho slov je univerzum Hviezdnych vojen tak obrovské, že pre vývojárov ponúka nespočítateľné množstvo ciest, akými sa môžu vybrať. Blake bez okolkov priznáva plány na vývoj ďalších hier série Battlefront a rovnako aj plány na vývoj úplne odlišných žánrov. To všeko pre PC, konzoly a rovnako tak aj mobilné telefóny.

Launch trailer Star Wars: Battlefront

Aj keď spoločná dohoda pokrýva aj na práva k samotným filmovým titulom (vrátane The Force Awakens), EA neplánuje žiadne hry späté s filmami. Ich cieľom totiž nie je vytvárať hry priamo o filmoch, ale využiť filmovú značku pre vytvorenie vzrušujúcich hier. Nehľadiac na Battlefront vychádzajúci o 2 dni je najnovším titulom v tejto vesmírnej ságe titul, na ktorom pracuje aj Amy Henning, režisérka série Uncharted a bývalá zamestnankyňa štúdia Naughty Dog. Podľa najnovších informácií pôjde o nejaký druh RPG. Zatiaľ je ale stále zakrytý hrubou vrstvou tajomna.

Zdroj: GameSpot, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk