Electronic Arts zbrojí: Spolutvorkyňa Assassin's Creed pre nich tvorí obdobnú konkurenčnú sériu

Electronic Arts zbrojí: Spolutvorkyňa Assassin's Creed pre nich tvorí obdobnú konkurenčnú sériu

Najnovšie udalosti potvrdzujú správy z minulého roka. Spoločnosť stále túži po veľkej AAA akčnej sérii videnej z tretieho pohľadu.

Keď sa koncom 2014 vyjadril viceprezident EA Patrick Soderlund, o tom, že by chcel aj on mať svoju vlastnú gigantickú sériu, ktorá by bok po boku kráčala s už etablovanými značkami ako Assassin's Creed, Grand Theft Auto alebo Batman, so záujmom sme zbystrili uši. Tak sa zdá, že jeho odhodlanie hodlá spoločnosť pretaviť do skutočnej podoby, pretože v súčasnosti prichádzajú správy o prechode Jade Raymond práve pod krídla Electronic Arts. Jade nie je v hernom svete žiadny nováčik, veď séria Assassin's Creed vznikla aj vďaka jej pričinením.

Potvrdenie, že táto žena pracuje na niečom veľkom, prichádza od webu GameSpot, ktorému zvesti vyjasnil prevádzkový riaditeľ EA Peter Moore. Jade okrem toho pracuje aj na dvoch nových hrách série Star Wars. Electronic Arts chce priniesť hru, ktorej žáner ešte nikdy poriadne neskúsili, a teda o open-world v štýle už spomínaného Assassin's Creed. Sme teda zvedaví, akú novú IP nám vývojári dokážu priniesť.

Zdroj: GameSpot

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk