GTA V naberá v tomto fanúšikovskom videu úplne iný rozmer

GTA V naberá v tomto fanúšikovskom videu úplne iný rozmer

Spojenie "GTA V a funkčný systém, ktorý simuluje pohyb vozidiel", rovná sa sen každého hráča. Ešte tak k tomu pridať Oculus Rift a hranie sa dostane do úplne inej dimenzie.

Na našich stránkach sme vás už informovali o mnohých videách spojených s hrou GTA V. Tentokrát však nejde o žiadny mód ani nový update, ani nič podobné. V nasledujúcom videu si totiž môžete pozrieť, ako dokázali ľudia z firmy Force Dynamics posunúť hranie GTA V na novú úroveň. 

Ich zariadenie s názvom Force Dynamics 401 CR je vlastne pretekárskym kreslom, ktoré dokáže simulovať pohyb vozidla v hre. Ten sa následne prenáša do spomínaného zariadenia, ktoré kopíruje tieto pohyby prostredníctvom systému piestov. Viac o tomto zariadení, o jeho vývoji či technických špecifikáciách sa dočítate na oficiálnej stránke firmy.

Tvorcovia tohto videa a samotného zariadenia do popisu videa pridali komentár, že "je to omnoho väčšia zábava než predpokladali a chvália Rockstar za super detailnú fyziku hry". Ďalej v priloženom komentári odpovedajú na azda najčastejšie položenú otázku od fanúšikov. Áno, firma potvrdila, že pracuje aj na podpore pre Oculus Rift. Táto kombinácia by podľa nášho názoru už mohla priniesť úplne iný zážitok z hrania hier. No, budeme si musieť ešte počkať. Zatiaľ si aspoň pozrite spomínané video. 

Zdroj: youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk