Prvý update už je na svojej ceste do Need for Speed

Prvý update už je na svojej ceste do Need for Speed

Zmena správania AI, neónové podsvietenia či nové ikonické automobily. To všetko a ešte omnoho viac pribudne do hry už zajtra v novom patchi.

Reboot azda najznámejšej pretekárskej hry Need for Speed sa dočká prvého updatu. Spoločnosť Ghost Games nám aj priblížila, čoho sa dočkáme v tomto patchi a naopak, na čo si budeme ešte musieť počkať. 

Najzásadnejšou novinkou tohto updatu je pravdepodobne zmena chovania AI. Presné informácie o tomto vylepšení zatiaľ neboli poskytnuté, no predpokladá sa, že pôjde o zmenu AI Catch Up systému. Tieto zmeny boli urobené predovšetkým na podnet samotných hráčov. Jeden z tvorcov hry, Ben Walke, sa na blogu vyjadril, že "so všetkými týmito pripomienkami na pamäti sme vylepšili správanie AI, čo by malo priniesť zlepšenie vášho herného pôžitku". 

Do hry budú pridané aj dve, tzv. Icon cars a to konkrétne Hoonicorn Kena Blocka a Morohoshiho Lamborghini Diablo SV. S týmto autom sa spája aj neónové osvetlenie. Tieto dizajnové vychytávky totiž budete môcť použiť zatiaľ iba na toto jedno auto. Tvorcovia vám teda poskytnú akýsi náhľad, ako to bude v skutočnosti vyzerať. 

Okrem týchto noviniek na vás čaká aj nový "color picker", ktorý vám umožní ešte detailnejšie nájsť tú správnu farbu pre vás. Taktiež sa môžete tešiť na nové denné výzvy, nové trofeje a ocenenia a mnoho opravených chýb. Celkový prehľad tohto updatu môžete nájsť na tomto linku.

Zdroj: gamespot.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk