Acer získal ocenenie za svoje tri inovatívne produkty

Acer získal ocenenie za svoje tri inovatívne produkty

 

Herný tablet Acer Predator 8, herný projektor Predator Z850 a modulárny počítač Revo Build - všetky tieto výrobky získali ocenenie CES 2016 Innovation Awards.

Produkty uvedené v tomto prestížnom programe sú volené nezávislými priemyselnými návrhármi, nezávislými inžiniermi a členmi biznis médií. Volené sú do neho špičkové produkty, ktoré sa môžu pochváliť vynikajúcim dizajnom a inžinierstvom, a to naprieč 27 produktovými kategóriami.

Herný tablet Predator 8 poskytuje napriek svojej jednoduchej prenosnosti vskutku pohlcujúci herný zážitok. Jedinečné pole štyroch vpredu hrajúcich reproduktorov s virtuálnym priestorovým zvukom či brilantný displej. To všetko slúži na to, aby boli hráči maximálne spokojní.

Predator Z850 je špičkový ultraširokouhlý (16:6) laserový herný projektor. Je vybavený technológiou bezzrkadlovej projekcie na ultrakrátku vzdialenosť a môže sa pochváliť jasom 3 000 lúmenov, inovatívnym laserovým osvetlením a tromi unikátnymi hernými režimami zobrazenia.

Revo Build je minipočítač, ktorý sa ľahko prispôsobí vďaka modulom poskytujúcim rôzne funkcie, ako sú napríklad dodatočný úložný priestor, reproduktory a mikrofóny alebo dokonca aj bezdrôtové nabíjanie. Bloky sa precízne pripoja prostredníctvom magnetických pogo pinov, vďaka ktorým je stavba počítača tak jednoduchá ako pri hraní s legom.

"Spoločnosť Acer je potešená uznaním vysoko rešpektovaným združením Consumer Technology Association za vynikajúce výsledky v troch produktových kategóriách," povedal Maarten Schellekens, viceprezident globálneho marketingu a brandingu spoločnosti Acer. "Tieto prestížne ocenenia sú dôkazom inovácií produktov Acer, vynikajúceho dizajnu a dokonalej funkcionality, čo našim zákazníkom prináša mimoriadne zážitky s ich zariadeniami."

Zdroj: Acer, TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk