Tvorcovia adventúry The Vanishing of Ethan Carter pripravujú akčnejšiu novinku

Tvorcovia adventúry The Vanishing of Ethan Carter pripravujú akčnejšiu novinku

Zavedú nás tentokrát "Astronauti" konečne do tajomných hĺbok vesmíru? Podľa všetkého nie, no to neznamená, že by sme ich nový titul mali prehliadnuť.

Aj keď bola hra The Vanishing of Ethan Carter určite jeden z tých zaujímavejších počinov minulého roka, ktorý si pamätáme hlavne vďaka fenomenálnej realistickej grafike, existuje nádej, že ich nový titul bude ešte zaujímavejší. V súčasnosti totiž štúdio vyvíja hru, ktorej hrateľnosť by nestavala len na prechádzaní krásnym herným prostredím, ale k tomu by sa pripojila aj nejaká tá akcia. Ale aspoň to hovorí inzerát. Poliaci v ňom hľadajú programátora AI.

Podľa slov pracujú na akčnej adventúre zasadenej do otvoreného sveta, ktorá bude niečím viac než len exploráciou v štýle Ethana Cartera. Aj keď by ich nová hra mala obsahovať podobný systém rozprávania a atmosféru, zároveň by sa v nej mali objaviť rôzne nástrahy v podobe ľudí a príšer idúcich nám po krku. A práve na to potrebujú človeka špecializujúceho sa na umelú inteligenciu. Ak si spomínate, ich predchádzajúci titul neobsahoval žiadne postavy, ktoré by "samostatne rozmýšľali", preto pravdepodobne nepotrebovali žiadneho programátora schopného niečoho takého.

Ak sa náhodou obávate, ako by títo vývojári dokázali zvládnuť akciu, môžete byť bez obáv. Štúdio The Astronauts totiž pozostáva z vývojárov štúdia People Can Fly, ktorí nám priniesli hry ako Bulletstorm, Painkiller alebo Gears of War: Judgment.

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk