Začalo 11 dní plných masívnych zliav Big Winter Sale na GOGu

Začalo 11 dní plných masívnych zliav Big Winter Sale na GOGu

Len čo skončili jesenné zľavy na Steame, hneď na to začal ďalší herný výpredaj na GOG. Mimochodom, Zaklínač 3 je opäť s 50% zľavou.

December je už zopár rokov asi ten najobľúbenejší mesiac pre všetkých hráčov. Takmer celý sa totiž nesie v znamení veľkých zliav, ktoré už tradične začínajú najprv na GOG, kde sa celú jeho prvú polovicu predávajú za znížené ceny predovšetkým kultové starinky. Či už ide o klasické izometrické RPG, klikacie adventúry, dnes už pozabudnuté klenoty žánru JRPG alebo akčné hry z pohľadu tretej osoby, výber je pestrý. Big Winter Sale trvá oddnes do 13. decembra 2015.

Samozrejme, vypisovať každú jednu zľavnenú hru by nemalo zmysel, preto len napríklad spomenieme, že tretieho Zaklínača s podtitulom Divoký Hon môžete získať už za 19,99€, kolekciu hier série Divinity (bez Divinity: Original Sin) si môžete zaobstarať za 10,17€, či legendárne adventúry od štúdia Lucas Arts za 16,70€. Prvýkrát sa v zľave nachádza aj vynikajúce RPG Divinity: Original Sin - Enhanced Edition, ktoré sa predáva za 26,69€.

Okrem klasického kolotoča zliav meniacich sa každých 24 hodín (prvá várka trvá až 48 hodín), GOG ponúka aj "lotériu" v podobe Mystery Game za 2,89€. Nikdy neviete, akú hru si za tých necelých 3 eur kúpite, no získať môžete hocijaký titul v hodnote 9,99 až 34,99€. Rovnako tak sa vám môžu odomknúť aj hry zadarmo v závislosti od celkovej sumy, ktorú za hry miniete. Po tom, čo miniete 5€ získate Divine Divinity, po 50€ znamenité ťahové RPG Blackguards.

Zdroj: GOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk