Obľúbený svet Dark Souls sa dočká komiksového spracovania

Obľúbený svet Dark Souls sa dočká komiksového spracovania

 

Príchod najnovšieho pokračovania hernej série Dark Souls sa nezadržateľne blíži a fanúšikovia majú ďalší dôvod na radosť.

Príbeh sveta Dark Souls je priam stvorený na pretvorenie do komiksovej podoby. To isté si pravdepodobne povedali aj ľudia z Titan Comics, a preto sa 6. apríla, necelý týždeň pred vydaním Dark Souls 3, dočkáme série komiksových kníh. Tie vyrozprávajú nový príbeh, ktorý je založený na svete Dark Souls, ale oddelený od hier samotných. 

Za celým týmto projektom bude stáť Alan Quah, ktorý pracoval aj na projekte Godzilla: Awakening. Quah sa postará o grafickú stránku a za príbehom bude stáť George Mann, človek stojaci napríklad aj za dielom Doctor Who: The Eighth Doctor. Dlžka tejto série zatiaľ zostáva záhadou.

"Som nesmierne nadšený prácou na tejto sérii," prezradil Mann. "Dark Souls ma bohatý a originálny svet, ktorý si priam pýta byť preskúmaný a ja som poctený, že mám možnosť z neho vyrozprávať príbehy. Som fanúšikom tejto série už nejakú dobu, takže som naozaj potešený možnosťou pracovať na tomto projekte," dodal Mann. 

Dark Souls #1 sa bude vydávať v piatich rôznych obálkach, z toho dve budú obálky herné, jedná bude obsahovať iba skeče a ďalšie dve vytvorili umelci Joshua Cassara a Marco Turini. Štyri z týchto obálok vám prinášame v nasledujúcej galérii.

Zdroj: pcgamer.com, ign.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk