Obávaná protipirátska ochrana Denuvo bola údajne prelomená skupinou 3DM

Obávaná protipirátska ochrana Denuvo bola údajne prelomená skupinou 3DM

Paradoxne tí istí hackeri sa len pred pár dňami vyjadrili, že táto ochrana nad ich sily je a končia s akýmikoľvek ďalšími pokusmi.

Život prináša prekvapenia. Niekedy sa o niečo celý čas snažíte, no aj napriek všetkej snahe vám to nejde. No akonáhle rezignujete, tak sa vám odpoveď objaví akoby sčista-jasna. Pravdepodobne podobný scenár zaúradoval aj u čínskej skupiny 3DM, ktorá nakoniec predsa len našla recept na Denuvo a prelomila ju. Skupina čoskoro prezradí riešenie na najnovšiu verziu ochrany, čím umožní pirátenie mnohých hier vrátane Rise of the Tomb Raider, Just Cause 3 či FIFA 16 a zároveň poprú akékoľvek správy o skončení ich práce.

Samotní tvorcovia ochrany Denuvo nikdy netvrdili, že je ochrana neprelomiteľná, "len" že je ťažko prelomiteľná. Podľa ich slov má Denuvo slúžiť hlavne počas prvých týždňov odo dňa vydania hier, keď sú predaje pre vývojárov a vydavateľov najvyššie a najkľúčovejšie. Zatiaľ sa nevie, akým štýlom budú tieto pirátske verzie distribuované, podľa všetkého nepôjde o priamu oficiálnu verziu od 3DM.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk