Radostná správa pre nakupujúcich. Balíky hier na Steame budú lacnejšie

Radostná správa pre nakupujúcich. Balíky hier na Steame budú lacnejšie

Steam sa rozhodol pre veľkú novinku - zlacnie balíky hier, a to v prípade ak jednu alebo viacero z nich už vlastníte.

Pokiaľ aj vás občas zarmútilo to, že Steam ponúkal balíky hier, ktoré sa oplatili, ale vy ste z nich už nejaké hry vlastnili, no a aj tak ste museli zaplatiť za ne plnú sumu, tak vám svitá na lepšie časy. Steam sa pravdepodobne inšpiroval stránkou GOG.com, kde takýto dynamický systém nakupovania balíkov hier funguje už dlhšiu dobu. Webová stránka PCGamesN ako prvá uverejnila email, ktorý bol určený vývojárom hier na Steame.

V emaile sa sa dočítame nasledovné: "Čo sa týka balíkov hier, ak zákazník už vlastní nejaký program z balíku, zaplatí len za tie položky, ktoré ešte na svojom účte nemá. To umožní fanúšikom dokončiť si ich zbierky hier."

Túto novú možnosť sme ihneď vyskúšali a ako dôkaz prikladám obrázky. Pri prvom obrázku vidíme balík hier pod názvom Valve Complete Pack, ktorého suma klesla o rôzne tituly, ktoré už sú v našej knižnici. Na druhú stranu, druhý obrázok bol urobený bez prihlásenia sa do služby Steam a suma, ktorú by sme museli zaplatiť bez toho, aby sme vlastnili niektoré hry, je ďaleko vyššia.

Nalogovaný   Nenalogovaný do služby Steam

Zdroj: PCgamesN, EuroGamer, Kotaku, Steam

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk