Lionel Messi novým globálnym ambasádorom spoločnosti Huawei

Lionel Messi novým globálnym ambasádorom spoločnosti Huawei

 

Spoločnosť Huawei oznámila vymenovanie najlepšieho svetového futbalistu Lionela Messiho za svojho najnovšieho globálneho ambasádora.

Huawei verí, že šport je skvelým spôsobom, ako môžu ľudia obohatiť svoj život, a preto spoločnosť prikladá športu, predovšetkým futbalu, dôležitý význam. V niekoľkých posledných rokoch Huawei investoval do radu futbalových tímov ako Arsenal, Atlético Madrid, AC Milan, América, Santa Fe alebo Sporting Cristal a do radu futbalových hráčov, ktorí s Huawei zdieľajú rovnaké hodnoty, ako sú Robert Lewandowski či Alexis Sánchez, a teraz k nim pribúda Lionel Messi.

Spojením s Messim Huawei dokazuje, že má tie najvyššie ambície a svojich zákazníkov chce inšpirovať nielen v oblasti technológií. Túžba Huawei po neustálom zdokonaľovaní sa odráža aj v Messiho živote a kariére. Lionel so svojou rodinou urobili všetko, čo mohli, vrátane opustenia svojej rodnej krajiny, aby naplnili synove ambície a sny stať sa profesionálnym futbalistom.

Lionel Messi pomôže našej značke dodať ľuďom odvahu sa sústrediť na cieľ, vytrvať a dokázať niečo veľké, spojiť sa s niečím naozaj významným. Najmä ľuďom v Európe, Ázii a Latinskej Amerike. Lionel aj my si vážime cestu, ktorú sme prešli, a to, čo sme dosiahli a s každou novou výzvou obnovujeme náš záväzok nájsť cestu k úspechu.

Kevin Ho, President Handset Business z Huawei Consumer BG

Vďaka túžbe po inováciách a dokonalosti sa spoločnosť Huawei stala v súčasnosti jedným z 3 najväčších svetových výrobcov smartfónov. Vlajkové lode Huawei, počnúc radom Mate cez rad P až po rad G sa stali jednými z najpopulárnejších high-end mobilných zariadení medzi používateľmi na celom svete. Zatiaľ najnovšieho smartfónu Huawei Mate 8 sa od jeho oficiálneho uvedenia 26. novembra 2015 predalo okolo 3 miliónov kusov po celom svete.

Zdroj: Huawei

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk