Uniknuté plány EA naznačujú pokračovanie Battlefieldu, Command & Conquer a oživenie zrušenej Star Wars hry

Uniknuté plány EA naznačujú pokračovanie Battlefieldu, Command & Conquer a oživenie zrušenej Star Wars hry

 

100% pravosť zaručiť nevieme, no bola by škoda, aby sme tieto novinky prehliadli.

Mass Effect: Andromeda pre Nintendo NX, znovuoživenie viac ako 10 rokov mŕtvej hry Star Wars: Imperial Commando, tretí diel série Mercenaries, pokračovanie Battlefieldu s podnázvom Eastern Front, singleplayerová kampaň Force Conflict pre Star Wars: Battlefront a nový diel série Command & Conquer nazvaný Tiberium. Takéto zaujímavé plány naznačuje uniknutý informačný leták z E3 2016 a my sa začíname pýtať, či to môže byť pravda.

Samozrejme, ak by sme chceli byť vtipní, povedali by sme, že pravdepodobnosť správnej odpovede je 50%. Ak to bude ale skutočne pravda, Electronic Arts prekvapí mnohých hráčov. Nielenže by sa do Battlefieldu konečne dostala kampaň pre jedného hráča, mohli by sme sa taktiež vzhľadom na Battlefield 5 nádejať, že názov Eastern Front, teda po našom Východný front, naznačuje vytúžený návrat do 2. svetovej vojny. Pri takýchto neoverených situáciách je ale najlepšie držať sa pri zemi.

Electronic Arts sa, zdá sa, vracia aj k strategickému žánru. Odhliadnuc od MMO stratégiu Command & Conquer: Tiberium Alliances, spoločnosť sa naposledy upriamila na singleplayerovú stratégiu pred 6 rokmi, keď vyšla hra Command & Conquer 4: Tiberium Twilight. Aj keď ruku do ohňa za to, že ide skutočne o stratégiu, dať nemôžeme. Platformy, na ktoré by potencionálny Command & Conquer: Tiberium mal vyjsť, sú PC, PS4, XONE a NX a ruku na srdce, vydanie real-timeovej stratégie sa na konzolách v súčasnosti príliš nenosí. Je dosť možné, že tu možno ide o taktickú FPS hru Tiberium, ktorú EA zrušilo pred 8 rokmi, pretože hra nedosahovala požadovanú kvalitu. Na druhej strane sa pýtame, kto si na túto hru vlastne vôbec ešte pamätá.

Veľkým prekvapením by bolo ohlásenie strieľačky Star Wars: Imperial Commando, ktorej vývoj bol zrušený ešte v roku 2004. Táto FPS hra mala byť pokračovaním vydanej Star Wars: Republic Commando a zameriavať sa na špeciálne jednotky Impéria a ich boj proti Rebelom. Z dôvodu nízkych predajov Republic Commando bola ale hra nakoniec uložená k ľadu. Aj keď tento diel by mohol byť skutočne zaujímavým prírastkom do série, skôr by sme čakali, že sa spoločnosť rozhodne priniesť zrušený Star Wars 1313, ktorý majú hráči v pamäti zarytí omnoho viac.

Zdroj: Reddit, Wiki

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk