Tvorca série Dark Souls už pracuje na novej značke

Tvorca série Dark Souls už pracuje na novej značke

 

A tým tvorcom nemyslíme niekoho iného, než Hidetaka Mijizakiho.

Prezident spoločnosti From Software Hidetaka Mijizaki, ktorý sa ako režisér podieľal na sérii Armored Core, Demon's Souls, Bloodborne a samozrejme Dark Souls, v rozhovore pre taiwanský web GNN Gamer prezradil, že momentálne pracuje na novej hernej značke. Podľa prekladu, ktorý vznikol vďaka NeGAFu, môžeme bezpečne usúdiť, že jeho nová hra nebude mať v žiadnom prípade nič spoločné s jeho predchádzajúcimi hrami. On sám tvrdí, že je čas sa posunúť ďalej. A hoci sme vedeli, že Dark Souls 3 je poslednou hrou série, mnohí z nás si určite priali, aby ostal svojmu žánru verný a pripravoval nové hry v podobnom duchu.

Na druhej strane tvrdí, že nie je 0 percentná šanca, že niekedy nový diel Souls série nevyjde, no From Software to zatiaľ nemá vôbec v pláne. Chcú ísť ďalej a my im v tom samozrejme brániť nebudeme. Podľa Hidetakovej reakcie sa tak skoro nedočkáme ani pokračovania Armored Core, hoci sám po tom veľmi túži.

Dark Souls III si u nás vyslúžila výbornú známku 4/5 a hru Juraj vo svojej recenzii po zásluhe vychválil. Toto hardcore RPG dostane dodatočne dva prídavky, prvý príde v priebehu jesene tohto roka a druhý v prvých mesiacoch 2017.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk