Windows 10 je aktívny už na 300 miliónoch zariadení

Windows 10 je aktívny už na 300 miliónoch zariadení

 

V nadväznosti na konferenciu Build, ktorá sa konala minulý mesiac, Microsoft s radosťou oznamuje, že operačný systém Windows 10 sa používa už na 300 miliónoch zariadení po celom svete.

Windows 10 sa za necelý rok od oficiálneho spustenia stal jednou z najväčších online služieb na svete. Jeho exkluzívny moderný prehliadač Microsoft Edge v marci zaznamenal až 50% nárast v počte minút strávených jeho používaním oproti minulému štrvťročiu, jeho zabudovaný osobný asistent Cortana odpovedala na viac ako 6 miliárd otázok. Viac ako 144 miliónov používateľov mesačne využíva zabudované aplikácie ako napríklad Fotografie, Groove Hudba a Filmy a TV Programy a hraním hier bolo na Windows 10 od jeho spustenia strávené celkovo viac ako 9 miliárd hodín.

Windows 10 sa stal najrýchlejšie prijatou verziou Windows v histórii a Microsoft chce každému umožniť využívať jeho nespočetné výhody, preto chce povzbudiť každého, kto ešte nevyužil ponuku bezplatnej inovácie na Windows 10, aby tak urobil čo najskôr, nakoľko táto ponuka skončí 29. júla. Pozrite si video s TOP 10 dôvodmi, prečo inovovať na Windows 10, ktoré si pripravil Bryan Roper z tímu Windows.

Zdroj: Microsoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk