Dark Souls 3 na štýl Limba vyzerá tajomnejšie, než kedykoľvek predtým

Dark Souls 3 na štýl Limba vyzerá tajomnejšie, než kedykoľvek predtým

 

Dark Souls 3 je hitom posledných týždňov a netrvalo dlho, kým sa začali objavovať prvé módy. Ten ktorý vám predstavíme dnes, pretvorí Dark Souls 3 do sveta Limba.

Dark Souls 3 modder s nickom googl4 vytvoril mód, ktorý urobí z najnovšej akčnej RPG hry od spoločnosti From Software, úplne bezfarebné prostredie. Táto úprava však nie je úplne v súlade s pravidlami hry, ktoré stanovili tvorcovia, preto sa odporúča tento mód skúšať iba v offline režime, ináč riskujete, že vás tvorcovia zablokujú. 

Ďalším problémom, s ktorým sa tento mód musí popasovať je ten, že z hry sa vytratí HUD, teda nevidíte ani svoj inventár, ani ukazovateľ zdravia. To sa však googl4 pokúsi čo najskôr opraviť, avšak ako sám tvrdí, čím viac bude hru upravovať, tým je väčšie riziko zabanovania. Ak vás tento mód zaujal, stiahnuť si ho môžete na tomto linku a aktivujete ho tlačidlom F8. Upozorňujeme, že link je dočasne zablokovaný, no veríme, že čokoro bude opäť funkčný. Pre lepší zážitok vám taktiež prinášame video s týmto módom. 

Zdroj: eurogamer.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk