Huawei Road Show prebehla v Bratislave

Huawei Road Show prebehla v Bratislave

 

Prezentačný kamión Huawei v rámci tohtoročnej Road Show navštívi 26 miest v 23 krajinách sveta v priebehu 6 mesiacov. Jedným z miest bola v dňoch 9. – 12. mája aj Bratislava. Návštevníci mali príležitosť spoznať najnovšie trendy v odvetví a aktuálne témy. Na základe produktov a služieb Huawei sa mohli zoznámiť a hlbšie porozumieť aj ICT stratégii spoločnosti.

V súčasnej dobe sa vďaka nárastu používateľských skúseností stáva digitálna transformácia nutnosťou. Huawei prichádza s piatimi veľkými iniciatívami („Big 5“) v oblasti transformačnej stratégie.

Big Video

Video sa čoskoro stane základnou telekomunikačnou službou. V Roadshow sekcii „Video“ Huawei predstaví hybridný TV („Hybrid TV“), najnovšie video riešenie, ktoré prepojí technológie ako sú konvergovaná dátová a digitálna TV platforma, cloudové úložisko, video hovory a rýchle prepínanie programov.

Big IT

V tejto oblasti Huawei predstavil produkty a riešenia pre CTO / CIO, riaditeľov a inžinierov z oblasti IT, ktorých cieľom je konkurencieschopnosť v čase digitálnej transformačnej éry. Huawei okrem iného predstavil individuálne prispôsobiteľné Unicloud riešenie, riešenie pre dátové centrá a vlastnú rodinu UPS zariadení.

Big Operation

Táto sekcia predstavila Huawei filozofiu v oblasti budovania agilných sietí, ktoré garantujú E2E ROADS. Huawei privítal návštevníkov radom rozličných riešení, vrátane "network experience plus", "fixed network modernization" a "operation and maintenance transformation".

Big Architecture

Jedná sa o oblasť vyhradenú pre SDN (Software Defined Network)/ NFV (Network Function Virtualization) technológie v datacentrách, ktoré umožňujú rýchle doručenie v rámci ROADS.

Big Pipe

Všadeprítomné ultra-širokopásmové siete sú kľúčovým aktívom, ktoré operátorom umožňuje digitálnu transformáciu. Návštevníci sa stretli s veľkým množstvom produktov a služieb, medzi nimi napríklad: 5G, WTTx, GigaHome alebo 4K.

 

V tomto roku bude digitálna transformácia dôležitou súčasťou agendy Road Show a Huawei ju bude interpretovať so zameraním na zákazníka, a to ako sieťovú, architektonickú, prevádzkovú a biznis transformáciu.

Liang Yan, Managing Director Huawei Technologies pre Slovensko

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk