Toto je pravdepodobne najvtipnejší trailer na Battlefield 1, aký kedy uvidíte

Toto je pravdepodobne najvtipnejší trailer na Battlefield 1, aký kedy uvidíte

 

Battlefield 1 a najmä jeho trailer sme vám ukázali už v mnohých článkoch. Tento bude tak trošku z iného súdka a dokazuje len to, že fantázii sa medze nekladú.

Grand Theft Auto V je skvelým miestom pre fanúšikov, aby v ňom pretvorili rôzne traileri alebo iné videá. Mohli sme sa o tom presvedčiť napríklad v prípade Star Wars: Sila sa prebúdza, Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti, alebo Teletubbies. Netrvalo dlho a fanúšikovia preniesli do GTA V aj svet pripravovaného titulu Battlefield 1, ktorý je najobľúbenejším trailerom na YouTube v histórii. 

Do tvorby tohto videa sa pustil youtuber s nickom J57F, ktorý každú scénu nahral v Los Santos. Podobnosť je naozaj chvályhodná, no v niektorých momentoch sa schuti zasmejete. Napríklad pri náraze lietadla do budovy bez výbuchu, alebo pri scéne, v ktorej autor nahradil koňa motorkou. Nebudeme však prezrádzať viac, pozrite sa sami.

Ak by vás zaujímalo, ako vyzerá toto video v porovnaní s originálnym, máme tu pre vás ďalšie video, na ktorom úvidíte všetky podobnosti a najmä rozdiely. 

Zdroj: gamespot.com, youtube.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk