VIDEO: Spojiť Overwatch a Game of Thrones dokáže iba Conan O'Brien

VIDEO: Spojiť Overwatch a Game of Thrones dokáže iba Conan O'Brien

 

Hovorí vám niečo meno Conan O'Brien? Ak ste odpovedali kladne, tak potom určite poznáte jeho vtipnú a zábavnú reláciu Clueless Gamer. V tej poslednej dokázal skĺbiť hru Overwatch so seriálom Game of Thrones. Ako sa mu to podarilo?

Šou Conana O'Briena je vo svete pomerne známa. V jeho relácií sa veľmi často objavujú známe tváre z obrazovky, ako napríklad Glenn z Walking Dead alebo americký futbalista Marshawn Lynch. Tentokrát si Conan do štúdia pozval dvojicu hercov, ktorí sú známi z obľúbeného seriálu Game of Thrones, a to konkrétne herečku Lenu Headey (Cersei Lannister) a jej seriálového brata menom Peter Dinklage (Tyrion Lannister).

Spoločne s Conanom si tentokrát zahrali novú akčnú hru Overwatch. Ste zvedaví, ako tento "súrodenecký" súboj skončil a aký špeciálny darček si pre Conana pripravili? Potom si určite pozrite video. 

Tešíte sa na Overwatch? Hru Overwatch hráme aj my a špeciálne pre vás pripravujeme skvelú recenziu na túto novinku z dielne Blizzard, v ktorej sa už čoskoro dozviete všetko potrebné!

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk