Zalman chystá odhaliť esá v rukáve na trhoch Computex

Zalman chystá odhaliť esá v rukáve na trhoch Computex

 

Počas tohtoročných trhov Computex 2016 sa kórejská spoločnosť Zalman chystá ukázať svoju silnú stránku, ktorá už teraz pozýva všetkých novinárov a obchodných partnerov k návšteve svojho stánku.

S vedomím, aká dôležitá je správna komunikácia medzi výrobcom, médiami a zákazníkom, Zalman má v úmysle odkryť všetky karty a prezentovať celú škálu svojich výrobkov, medzi ktoré patrí chladenie procesorov, periférie a tiež PC skrinky strednej a vyššej triedy. Zalman uviedol skutočnosť, že mnoho z týchto zariadení bude môcť publikum zhliadnuť prvýkrát.

Naviac okrem prezentácie výrobkov návštevníci môžu využiť možnosť diskusie so zástupcami Zalman, ktorí budú odpovedať na akékoľvek otázky týkajúce sa ich produktov. Návštevníci majú taktiež možnosť dohodnúť si súkromnú schôdzku, vystačí len odoslať e-mail na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. spolu so stručnými informáciami o sebe a svojej spoločnosti, alebo redakcie, ktorú predstavujete, rovnako ako preferované miesto a čas stretnutia.

Trhy Computex sú jedným z najväčších akcií venovaných informačným a telekomunikačným technológiám. Tento rok sa trhy budú konať v Taipei od 31. mája do 4. júna. Stánok Zalman sa bude nachádzať v miestnosti č. 1110 a bude otvorený pre verejnosť v hodinách 9.00 - 18.00.

Zdroj: Zalman

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk