Tvorcovia Until Dawn sa rozhodli, že ich budúce hry si bude môcť zahrať každý

Tvorcovia Until Dawn sa rozhodli, že ich budúce hry si bude môcť zahrať každý

 

Prichádzajú dobré správy pre tých, ktorí nevlastnia herné konzoly od Sony. Spoločnosť Supermassive Games sa totiž rozhodla, že ich hry začne vydávať multiplatformovo.

Hororová filmová adventúra s názvom Until Dawn, ktorá získala celosvetovo skvelé ohlasy a prešla aj našou recenziou, je exkluzivitou iba pre majiteľov konzoly PlayStation 4. Spoločnosť Supermassive Games, ktorá sa preslávila predovšetkým už spomínanou hrou, chce toto "obmedzenie" zrušiť, a začať vydávať svoje hry pre majiteľov všetkých platforiem. Pete Samuels, manažér spoločnosti prezradil, že štúdio si užívalo spoluprácu so Sony, ktorá trvala dlhých 8 rokov, no je čas sa pohnúť ďalej.

Pracovať s nimi je naozaj skvelé a máme s nimi silné puto. Sme však nezávislé štúdio a chceme naše hry priniesť širšiemu publiku. To je momentálne našim cieľom a nesmierne sa na to tešíme.

Pete Samuels o spolupráci so Sony

Čokoľvek bolo v tomto prehlásení naznačené, bude musieť počkať, kým spoločnosť nevydá nové tituly pre PlayStation VR, a to konkrétne Tumble VR a Until Dawn: Rush of Blood. Supermassive Games má na svojom konte aj niekoľko hier na PC, konkrétne Tumble a Doctor Who: The Eternity Clock, no okrem nich sa špecializovala predovšetkým na Playstation 3, Playstation 4 a PS Vita. Pripomeňme si aspoň krátky trailerom ich najúspešnejšiu hru, Until Dawn.

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk