ZOWIE by BenQ je oficiálnou značkou monitorov pre DreamHack Summer 2016

ZOWIE by BenQ je oficiálnou značkou monitorov pre DreamHack Summer 2016

 

Každoročné podujatie DreamHack Summer prebiehajúce vo švédskom Jönköpingu - štvrtú zastávku DreamHack open - navštívi tiež ZOWIE by BenQ.

Zowie sa stalo oficiálnou značkou monitorov a hráči ich budú využívať na turnaji. Navyše sa na konzolových monitoroch rady RL odohrajú tiež turnaj Capcom Pro Tour v hrách Street Fighter V a Pokkén.

ZOWIE by BenQ sa vo Švédsku so svojim stánkom predstaví vôbec prvýkrát a ponúkne tak ochutnávku svojich eSportových produktov (nielen) všetkým severanom, ktorí si ich prídu vyskúšať. Návštevníci budú mať možnosť otestovať aj podložky pod myš typu SR a TF, a myši zo sérií EC, ZA a FK (vrátane novo vydaného modelu FK1+).

Počítačové turnaje na DH ZOWIE Open sa odohrajú na monitoroch XL2430T a súperenie v bojovkách Street Fighter a Pokkén prebehne na modeloch RL2460HT s exkluzívnymi funkciami lag-free a head-to-head.

ZOWIE by BenQ nájdete na DreamHack Summer v hale B na stánku číslo 04:07 v dňoch od 18. do 21. júna 2016. Za Českú republiku a Slovensko sa akcie zúčastnia aj dvaja známi CS:GO streameri Rest a Devi, ktorí z miesta prinesú na svojich sociálnych sieťach svoje poznatky a dojmy.

Zdroj: BenQ/Zowie

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk