VIDEO: Takto nejako mohla vyzerať hra Daredevil s otvoreným svetom

VIDEO: Takto nejako mohla vyzerať hra Daredevil s otvoreným svetom

Mnoho z vás pravdepodobne ani netušilo, že Marvel plánoval v roku 2002 herný titul, ktorého hlavnou postavou by bol Daredevil. Sny sa však nepremenili v skutočnosť, a celý projekt sa ukončil.

Portál Unseen64, ktorý sa venuje práve zrušeným, či nedokončeným hrám, vydal video, v ktorom sa môžeme pozrieť na zopár záberov z hry a taktiež sa dozvieme informácie o tom, ako mala hra vyzerať. Všetko čo vieme je, že tento titul sa mal volať Daredevil: The Man Without Fear, podľa komiksovej predlohy. Titul vyvíjala spoločnosť 5000ft Inc, a malo ísť pôvodne o "malú" hru pre PlayStation 2. Neskôr sa však hra rozšírila a stal sa z nej titul s otvoreným svetom a pribudli aj nové platformy, a to Xbox a PC.

Svetlo herného sveta však táto hra nikdy neuzrela a v júni 2004, bol tento projekt zrušený. Oznámený bol v roku 2002, avšak žiadna hrateľná verzia sa neobjavila, ani počas konferencie E3, alebo rôznych prezentácií spoločnosti. Ak vás zaujíma, aké hry postihol podobný osud, rozhodne navštívte stránku Unseen 64, na ktorej nájdete množstvo zaujímavých informácií z herného sveta.

Zdroj: gamespot.com youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk