Hráč, ktorý vlastní viac ako polovicu hier na Steame, dosiahol ďalši rekord

Hráč, ktorý vlastní viac ako polovicu hier na Steame, dosiahol ďalši rekord

 

Koľko máte hier v knižnici na Steame vy - pár desiatok či niekoľko stoviek? Myslíte si, že aj vy raz dobehnete tohto Japonca, ktorý práve dosiahol rekordnú používateľskú úroveň na službe Steam?

Dnes stránka VG247 (s odvolaním sa na web Kotaku) priniesla veľmi zaujímavú informáciu o tom, že na Steame dosiahol jeden hráč nevídaný rekord. Tridsaťpäť-ročný japonský hráč s prezývkou PalmDesert presiahol hodnotu používateľskej úrovne 1 000 a stal sa tak vôbec prvým človekom na svete, ktorému sa to podarilo.

Momentálne sa jeho úroveň pohybuje na hodnote 1 049. Spoločnosť Valve doteraz ešte nevymyslela "ikonku" pre túto hodnotu. PalmDesert aktuálne vlastní 5 029 hier, 3 372 DLC k hrám, napísal 53 recenzií, má 3 073 odznakov a vlastní až 59 412 predmetov k hrám. Podľa informácií, ktoré má v svojom profile, sa venuje hraniu hier každý deň od 20:00 do 1:00, čomu je možno až ťažko uveriť. 

Akú používateľskú úroveň ste doposiaľ dosiahli vy? Máte šancu tohto Japonca ešte niekedy v živote dobehnúť? Pochváľte sa v komentároch.

Zdroj: VG247, Steam, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk