Dvojica mladíkov takmer prišla o život pri hraní Pokémon GO

Dvojica mladíkov takmer prišla o život pri hraní Pokémon GO

Byť najlepším trénerom pokémonov je skutočne ťažké, a často riskujete aj vlastný život. Presvedčila sa o tom aj dvojica z Floridy.

Pokémon GO skutočne v posledných dňoch ovládol celý svet a pravdepodobne vám túto hru netreba bližšie predstavovať. Nikoho taktiež neprekvapí, že takýto boom môže v USA vytvoriť nejednu bizarnú situáciu. Jedna taká sa stala počas uplynulého víkendu a skončila takmer tragicky. 

Bolo približne 01:30 ráno, keď sa muž prebral zo spánku, nakoľko počul pred svojim domom hlasité zvuky. Blízko svojho domu zazrel auto, a tak sa vybral v brokovnicou v ruke preskúmať situáciu. Po tom, čo začul ako sa jedna z osôb opýtala druhej "našiel si niečo?", muž okamžite považoval osoby za zlodejov, ktorí práve vykradli jeho dom. Postavil sa pred auto, a varovne dvihol zbran do vzduchu s výzvou, aby sa nehýbali. Vystrašení mladíci nasadli do auta a obišli muža, ktorý im bránil v odjazde. Ten následne začal brokovnicou strieľať na auto. 

Mladíkom sa našťastie nič nestalo a podarilo sa im ujsť. Či už nejakého pokémona chytili, alebo nie, nevieme. O podobných situáciách sme vás informovali aj v článkoch V Amerike sa stala ďalšia nepríjemná udalosť pri hľadaní Pokémonov a Mladé dievča našlo počas hrania Pokémon Go vskutku nepríjemný objav.

Zdroj: gamespot.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk