Populárne multimediálne smartfóny teraz za ešte lepšiu cenu

Populárne multimediálne smartfóny teraz za ešte lepšiu cenu

 

Lenovo zatraktívnilo svoju ponuku populárnych smartfónov A7010, VIBE P1/P1 Pro a VIBE S1 Lite.

Zachyťte žiarivé farby jesene s Lenovo VIBE S1 Lite a jeho 13 MP PDAF zadným fotoaparátom s duálnym LED CCT bleskom. Na selfie a voľné chvíle s priateľmi dokonale poslúži 8 MP predný fotoaparát s 5-dielnym objektívom pre nulové skreslenie záberu, výkonným obrazovým snímačom a zabudovaným selfie bleskom pre zvýšený objem zachyteného svetla.

Lenovo VIBE S1 Lite bude vždy k dispozícii vďaka výkonnej 2700 mAh batérii, ktorá postačí aj na streamovanie hudby cez 4G pripojenie, či sledovanie videa na 5.0” širokouhlom Full HD displeji. Vziať si ho so sebou môžete kamkoľvek, vďaka odolnému kovovému rámu a ergonomicky zaoblenej zadnej časti padne pohodlne do ruky.

Skvelý obraz a dokonalý zvuk

Pokiaľ je pre vás zvuk rovnako dôležitý ako kvalitný obraz, Lenovo A7010 je skvelou voľbou. Predné reproduktory s technológiou Dolby Atmos® minimalizujú akékoľvek skreslenie a o kvalitu nahrávania sa postará systém 3 mikrofónov so špecializovaným kodekom Wolfson®. Kvalita obrazu je v réžii 13 MP zadného PDAF fofotaparátu a 5 MP sefie kamery s pevným zaostrením.

Najnáročnejších užívateľov poteší zvýhodnená ponuka na modely P1 a P1 Pro s rýchlym 4G pripojením, 5G Wifi, NFC konektivitou a extrémnou 5000 mAh batériou, ktorá predstavuje top vo svojej triede. Okrem špičkových technológií disponuje model P1 aj prémiovým dizajnom a štíhlym telom s hrúbkou iba 4 mm. Model P1 Pro navyše ponúka zvýšenú kapacitu RAM, ktorá má veľkosť až 3GB.

V rámci novej ponuky je cena za model VIBE S1 Lite 189 EUR, dizajnový Lenovo A7010 je v predaji za 199 EUR a biznis telefóny VIBE P1 a P1 Pro majú odporúčanú cenu 259 EUR resp. 275 EUR.

Okrem týchto zmien prináša Lenovo aj novinku – model K5 Note Fingerprint v obľúbenej Dark grey farbe za cenu 249 EUR.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk