Skateboardisti vytvorili kampaň, ktorou apelujú na spoločnosť EA

Skateboardisti vytvorili kampaň, ktorou apelujú na spoločnosť EA

 

Make EA Skate Again je názov kampane, ktorú vytvorili skateboardisti, a ktorej cieľom je, aby EA vytvorilo ďalšie pokračovanie titulu Skate. Táto kampaň sa úspešne šíri po sociálnych sieťach, a EA sa úspešne vyhýba akejkoľvek odpovedi.

Skateboardingové tituly sú neoddeliteľnou súčasťou herného sveta, čoho dôkazom je aj legendárny Tony Hawk Pro Skater 2. Tento titul bol povinnou jazdou každého skateboardistu a niet sa veľmi čudovať, nakoľko je to vynikajúca hra na svoju dobu. Táto herná séria síce mala ešte niekoľko pokračovaní, no postupne sa z nej vytrácalo isté čaro. V roku 2007 však prišiel na herný trh titul Skate od spoločnosti EA a stal sa okamžitým hitom medzi komunitou. No ubehlo už dlhých 6 rokov od vydania poslednej, tretej časti, a EA sa nevyjadrilo, či vôbec bude v tomto titule pokračovať a či sa vôbec ich predchádzajúce tituly dočkajú spätnej kompatibility.

To sa mnohým skateboardistom nepáči a preto sa jeden z najväčších skateboardových portálov The Berrics rozhodol, že odštartuje kampaň s názvom Make EA Skate Again. Ako už názov hovorí, snažia sa tak apelovať na spoločnosť EA, aby sa aspoň vyjadrila k tomuto titulu a najlepšie, aby vydala nové pokračovanie. Sledovať túto kampaň môžete na rôznych sociálnych sieťach ako napríklad Instagram, či Twitter a to pod hashtagom #MAKEeaSKATEAGAIN. Čo myslíte, vyjadrí sa EA, alebo bude hlas ľudu naďalej ignorovať?

Zdroj: thebrrics.com, reddit.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk