Acer sa stal oficiálnym sponzorom MS League of Legends 2016 a udalostí All Star 2016

Acer sa stal oficiálnym sponzorom MS League of Legends 2016 a udalostí All Star 2016

 

Inovatívne a oceňované herné monitory Predator zobrazia všetku akciu na najlepších medzinárodných zápasoch v e-športoch v roku 2016.

Acer sa stal oficiálnym sponzorom svetových majstrovstiev League of Legends 2016 a All Star 2016, a tiež nadviazal partnerstvo so spoločnosťou Riot Games, ktoré bude pokračovať v priebehu trvania týchto udalostí. Acer dodá na tieto vzrušujúce celosvetová zápasy v e-športoch monitory Predator XB1 (XB241H), aby vybavil miestnosti pre profesionálny tréning i jednotlivé stanovištia a umožnil tak zobrazovanie všetkých podujatí počas zápasov. Marketingové partnerstvo tiež zahŕňa integráciu značiek počas majstrovstiev a ASE vysielania, rovnako ako možnosť pre vášnivých hráčov získať jedinečné zážitky.

Inovatívne a oceňované monitory Predator poskytnú hráčom konkurenčnú výhodu

Acer Predator XB241H je vybavený brilantným 24" Full HD 1080p displejom s technológiou Nvidia G-Sync, ktorý sa môže pochváliť rýchlou 1ms odozvou aj rýchlou obnovovacou frekvenciou 144 Hz, vďaka ktorej sa pochybujúca akcia a dramatické prechody zaobídu bez rozmazania a duchov. Nadšenci a profesionáli, ktorí chcú posunúť hranie až na hranicu možností, môžu Predator XB241H pretaktovať až na 180 Hz. Tento monitor tiež poskytne široké pozorovacie uhly s presnými farbami pri pohľade až 170 ° horizontálne a 160 ° vertikálne, takže už nehrozí žiadne minutie cieľov.

Vďaka funkcii GameView umožňuje Acer Predator XB241H hráčom rýchlo a ľahko prepínať medzi troma prispôsobiteľnými profilmi pre vyladenie nastavenia v hre, čo je významným prínosom vo chvíľach, keď sa počíta každá sekunda. Ďalšie nastavenia umožňujú upraviť úrovne čiernej, aby sa zabezpečilo, že uvidíte každú hrozbu, alebo nastaviť pomocný zameriavací bod pre získanie náskoku pred súpermi a dokonalé zásahy. A nechýba ani možnosť voľby obnovovacej frekvencie priamo na obrazovke. Acer EyeProtect využíva technológiu pre zníženie blikania obrazu, filter modrého svetla i technológie ComfyView a low-dimming. Vďaka VESA upevneniu na stenu maximalizuje Predator XB241H množstvo priestoru na stole a stojan mu umožňuje zmenu výšky až o 150 mm či náklon v rozmedzí od -5 ° do 35 ° pre pohodlnejšie sledovanie obrazu. Vynikajúcu konektivitu potom zaisťujú porty HDMI a DisplayPort.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk