Tvorcovia The Order: 1886, Metro 2033 a Gears of War 3 predstavujú svoje VR hry

Tvorcovia The Order: 1886, Metro 2033 a Gears of War 3 predstavujú svoje VR hry

 

Známi tvorcovia vstupujú do vôd VR.

Ak rozmýšľate nad VR zariadením, no portfólio ohlásených hier vás veľmi nezaujalo, možno vám pomôžeme touto správou. Veľké štúdiá zodpovedné za kasové trháky totižto predstavujú svoje vlastné VR tituly, ktoré by vás mohli zaujať. Konkrétne ide o Ready at Dawn (The Order: 1886),  4A Games (séria Metro) a Epic Games (trilógia Gears of War, Bulletstorm).

Lone Echo


first-person adventúra od Ready at Dawn

Lone Echo príde ako exkluzivita Oculus Touch ako interaktívna príbehová adventúra odohrávajúca sa v 23. storočí, v ktorej sa budeme môcť chytať a pohybovať rôznymi vecami v 360 stupňovom poli a zažívať realistický stav beztiaže. Prítomný tu bude aj online multiplayer vo forme futuristického športu.

Arktika.1


FPS od 4A Games

Tvorcovia skvelej série Metro si povedali, že akú hru najlepšie vyrobiť pre VR, než takú, na akú sa špecializujú. Z tohto dôvodu bude Arktika.1 akčnou, nadupanou strieľačkou z pohľadu vlastných očí exkluzívou pre Oculus Touch. Vývojári si chcú zachovať úroveň AAA titulov a čo sa týka VR, tak sľubujú ten najlepší vizuálny zážitok

Robo Recall


FPS od Epic Games

Aj táto hra je ako vyššie spomenuté exkluzívnym titulom pre Oculus Touch, ktorá ponúkne vysokooktánovú akčnú jazdu s prepracovaným skórovacím systémom. Naši nepriatelia budú roboti rôzneho druhu a tých budeme kántriť neustále sa rozširujúcim arzenálom zbraní. Na ceste za navyjšším skóre budeme musieť využívať rôzne taktiky a skilly, nakoľko roboti sa budú neustále teleportovávať z miesta na miesto.

Zdroj: DSOGaming, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk