Spoločnosti Nay a Huawei potvrdili nadchádzajúcu spoluprácu

Spoločnosti Nay a Huawei potvrdili nadchádzajúcu spoluprácu

Zástupcovia spoločností Nay a Huawei Technologies spolu ohlásili plány na nadchádzajúcu spoluprácu. Podľa slov Emila Huraja, obchodného a marketingového riaditeľa siete predajní Nay Elektrodom, sa predaj mobilných zariadení cez ich prevádzky v poslednom roku viac ako zdvojnásobil a táto spolupráca by mala zákazníkom priniesť lepšiu ponuku a služby.

V Bratislavskom Grand Hotel River Park sa uskutočnilo stretnutie, na ktorom zástupcovia Nay Elektrodom, František Vámoši a Emil Huraj, spolu so zástupcami Huawei Technologies, Yi Shi a Radoslaw Kedzia, oficiálne podpísali dokumenty ku plánovanej spolupráci.

Po krátkom príhovore, kde zástupcovia oboch spoločností načrtli základné fakty, vďaka ktorým k tomuto partnerstvu došlo, ako citeľný prílev záujemcov o smartfóny do siete Nay predajní, ktorý doteraz kupovali mobilné telefóny hlavne ku paušálu a snaha poskytnúť zákazníkom lepší servis s väčšou ponukou zariadení.

V priestoroch sa dal vidieť a vyskúšať pripravovaný smartfón Huawei Nova, ponúkajúci hliníkové telo, 5 palcový displej, osemjadrový procesor s 3 GB RAM a možnosť zapojenia dvoch SIM kariet. Očakávaná cena je okolo 300 eur, aj keď dátum začiatku predaja na Slovensku sme sa zatiaľ nedozvedeli.

Nakoľko sa spoločnosť Huawei so zariadením MateBook vydáva aj do zatiaľ nepreskúmaných vôd konvertibilných notebookov, bude celé portfólio, viditeľné v celkovo dvadsiatich troch predajniach z tridsiatich šiestich, naozaj diverzifikované, od tých najlacnejších smartfónov na cesty a neopatrné zaobchádzanie, až po vlajkové lode a pracovné zariadenia.

Zástupcovia Nay Elektrodom zase potvrdili, že plánujú v každej predajni zriadiť špecializované servisné stredisko, v ktorom budú schopný opravovať telefóny bez nutnosti posielať ich po celom svete, alebo dokonca aj na počkanie. Za tento krok určite ďakujeme a dúfame, že toto strategické spojenie bude mať iba pozitívne výsledky pre koncového používateľa.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk