Notebooky Acer získali ocenenie Good Design Awards

Notebooky Acer získali ocenenie Good Design Awards

 

Acer oznámil, že ich najnovšie mimoriadne tenké a ľahké notebooky získali v Japonsku ocenenie Good Design Award 2016.

Patrí medzi ne Acer Swift 7, ktorý je prvním notebookom na svete s hrúbkou menšou ako 1 cm a konvertibilný Acer Spin 7 s hmotnosťou iba 1,2 kg. Dotykový multimediálny stolný IP telefón abTouchPhone bol tiež ocenený za celý rad praktických komunikačných funkcií, a tiež za svoj jednoduchý, a pritom elegantný dizajn.

Ocenené produkty od Aceru boli vybrané z viac ako 4 000 prihlášok po dôkladnom päťmesačnom preverovaní 76 členmi medzinárodnej poroty. Toto preverovanie sa konalo nielen v Japonsku, ale aj v Južnej Kórei, na Taiwane a v Hong Kongu.

Hodnotenie poroty: Acer Swift 7

"Najtenší a funkciami nabitý notebook je v rozpore s jeho funkcionalitou, avšak Acer Swift 7 predstavuje vhodnú rovnováhu medzi týmito dvoma prvkami. Tento počítač s aerodynamickým tvarom, ktorý má hrúbku menšiu ako 1 cm, takže vyzerá opticky ešte tenší než v skutočnosti je. Pritom sa môže pochváliť robustným a prepracovaným telom vďaka použitej rezanej a lisovanej hliníkovej zliatine. Okrem toho je aj napriek svojej malej hrúbke vybavený dotykovým tlačidlom a veľkým touchpadom, vďaka čomu má krásny dizajn a ľahko sa ovláda".

Hodnotenie poroty: Acer Spin 7

"Nároky a očakávania užívateľov konvertibilných notebookov stále rastú s tým, ako sa smartfóny stávajú čoraz bežnejším nástrojom. Tieto konvertibilné notebooky budú užívatelia používať pri iných príležitostiach než bežné notebooky, konvertibilné stroje tak musia spĺňať rôzne potreby. Acer Spin 7 je ľahký a tenký, a aj cez tieto obmedzené podmienky ponúkne otočný dotykový displej a uspokojí potreby užívateľov v rôznych situáciách vďaka svojmu 14" displeju a pasívnemu chladeniu. Jeho telo je vyrobené z hliníkovej zliatiny, vďaka čomu budí dojem vysokej kvality a zaisťuje vysokú pevnosť tohto notebooku. Spin 7 sa môže pochváliť vynikajúcim výkonom a je tak vskutku podareným hybridným konvertibilným počítačom. "

Hodnotenie poroty: abTouchPhone

"Chytré telefóny majú čoraz rozmanitejšie funkcie, ktoré užívatelia hľadajú aj pri stolných dotykových telefónoch. IP telefón abTouchPhone využíva vysoko kvalitnú komunikáciu so skvelými funkciami a spĺňa tak potreby užívateľov, zatiaľ čo sú zaneprázdnení v práci alebo náročným vedením svojho projektu. Ďalším charakteristickým rysom je jeho jednoduchý dizajn a elegantný vzhľad."

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk