Náš hostingový partner Webglobe - Yegon predstavil novú identitu a ponuku služieb

Náš hostingový partner Webglobe - Yegon predstavil novú identitu a ponuku služieb

 

Pred pár dňami odhalil Igor Strečko, CEO spoločnosti, novú tvár Webglobe - Yegon. Viac ako 2-ročné spájanie a update/upgrade systémov vyvrcholilo spustením nového webu wy.sk, kde spoločnosť predstavila kompletne novú ponuku. Nechýbajú ani nové aplikácie na správu hostingu.

 

Igor Strečko predstavuje nové logo Webglobe - Yegon.

WY Hosting pre moderné weby

Novinkou číslo 1 v ponuke je kompletne nový zdieľaný webhosting - WY Hosting. Rozdelený, podľa počtu podporovaných domén a diskovej kapacity, do 4 konfigurácií ponúka stabilné a výkonné prostredie na prevádzku moderných webov. Univerzálne nastavený hosting si poradí s prevádzkov obľúbených redakčných systémov WordPress, Drupal, Joomla, OpenCart či PrestaShop. Jeho správu zabezpečuje kompletne nová aplikácia WY Panel.

WY Hosting pre WordPress

Po výborných ohlasoch na optimalizovaný hosting pre WordPress prináša WY aj špeciálnu verziu, WY Hosting pre WordPress. Slovami špičky slovenskej WordPress komunity ide o "... jeden z najlepších slovenských hostingov pre WordPress". Za rovnakú cenu ponúka ešte lepší chod vášho WordPress webu, dostatok výkonu aj pre WooCommerce, vyššiu bezpečnosť a balík šikovných pluginov.

Ceny a konfigurácie WY Hostingu a WY Hostingu pre WordPress.

WY Panel na správu hostingu

Celkom nová aplikácia nahrádza doterajší Kontrol Panel z Webglobe a WebPanel z Yegon. Volá sa WY Panel a beží na adrese moje.wy.sk.

WY Panel funguje výborne na akomkoľvek zariadení.

Webhosting na vlastnom serveri

Pre weby a firmy, ktorým už nestačia možnosti zdieľaného hostingu je určená novinka, WY Panel VPS - virtuálny server, ktorý kombinuje to najlepšie z oboch svetov. Jednoduchú správu hostingu cez WY Panel a garantované systémové prostriedky vlastného servera.

S podporou neobmedzeného počtu domén a štandardnou konfiguráciou servera sa stáva výborným pomocníkom na prevádzku zabehnutých e-commerce webov menšieho rozsahu. Jeho správa nie je o nič zložitejšia ako správa zdieľaného hostingu.

Virtuálne servery a cloud

Nemanažované virtuálne servery bežiace na cloudovej infraštruktúre poskytnú ešte viac výkonu. Dostupné sú virtuálne servery štandardne až do konfigurácie 8 vCPU, 12GB RAM a 500GB HDD s voliteľnou správou servera. Na výber sú operačné systémy LINUX aj WINDOWS.

Prémiovým riešením je cloudová infraštruktúra. WY Cloud je vhodný pre veľké projekty ako e-shopy, navštevované magazíny, rozsiahle portály. Zvolené systémové prostriedky možno rozdeliť podľa potreby a prevádzkovať viaceré virtuálne servery.

Všetky novinky nájdete na webe wy.sk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk