Noví majitelia UHD televízorov Samsung môžu súťažiť o Xbox One S

Noví majitelia UHD televízorov Samsung môžu súťažiť o Xbox One S

 

Samsung spúšťa unikátnu predvianočnú súťaž o 100 ks prestížnych herných konzol.

Zákazníci, ktorí si zakúpia UHD televízor Samsung z radu KU64/65/66 a svoj nákup zaregistrujú na www.samsung-bonus.eu, sa môžu zúčastniť tipovacej súťaže. Tí s najlepšími tipmi získajú hernú konzolu Xbox One S a hru Forza Horizon 3. Súťaž bude vyhodnocovaná každý týždeň.

Špičkový obraz vďaka najpokročilejšej technológii

UHD televízory Samsung dokážu vďaka technológii HDR rozoznať detaily skryté v najsvetlejších aj najtmavších častiach obrazu televízora. Technológia Auto Depth Enhancer aplikuje rôzne úrovne kontrastu na odlišné časti obrazu. Výsledkom je mimoriadna hĺbka zobrazenej scény. K dispozícii sú UHD TV v klasickom i zakrivenom variante, ktorý vás vtiahne priamo do stredu diania. S operačným systémom Tizen nájdete všetko na jednom mieste, prináša rýchlejší štart a priamy prístup k televíznym programom i všetkým aplikáciám.

Kompaktná konzola s 500 GB interným diskom

Xbox One S nie je len klasickou hernou konzolou, podporuje tiež 4K video z Blu-ray diskov či streamovanie obsahu z Amazon Video alebo Netflix. Ďalej ponúka kapacitu interného disku 500 GB a s bezdrôtovým ovládačom si užívatelia môžu vychutnať akčné scény ešte intenzívnejšie ako kedykoľvek predtým. Jeho elegantné prevedenie zaručí, že dokonale padne do ruky. Možno ho tiež prepojiť s počítačom pomocou Bluetooth.

Ako súťažiť?

V rámci tipovacej súťaže bude každý týždeň zverejnená nová otázka. Ak si myslíte, že poznáte správnu odpoveď, stačí vyplniť registračný formulár na stránkach www.samsung-bonus.eu. Po úspešnej registrácii sa zobrazí heslo – prístup k účtu. Tu je nutné nahrať kópiu účtenky spoločne s fotografiou výrobného štítku s čitateľným výrobným číslom (SN) a vyplniť všetky potrebné údaje, vrátane vášho tipu na správnu odpoveď. Podrobné pravidlá nájdete na internetových stránkach www.samsung-bonus.eu alebo na súťažnej infolinke +420 702 193 570 či prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Zoznam televízorov na, ktoré sa akcia vzťahuje a zoznam odporúčaných predajní nájdete na tejto adrese.

Zdroj: Samsung

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk