Creative vstupuje na High-End Audio trh so svojim Audio of Tomorrow na ISSE 2016

Creative vstupuje na High-End Audio trh so svojim Audio of Tomorrow na ISSE 2016

 

Creative Technology predstavilo svoj prevratný systém X-Fi Sonic Carrier na medzinárodnej výstave Sound & Sight (ISSE 2016), čo je každoročná výstava fantastických noviniek z oblasti audia a videa.

Úplne nový koncept hi-res audia a videa s technológiami, ako sú Dolby Atmos, Creative SuperWide X-Fi a mnoho ďaľšími. X-Fi Sonic Carrier je 17 meničový reproduktorový systém skladajúci sa z hlavnej jednotky a subwoofera v konfigurácii 11.2.4. Zahŕňa technológie priestorového zvuku ako Dolby Atmos a Creative technológiu SuperWide X-Fi, aby vám priniesol dokonalý 15.2 3D zážitok, čiže to najlepšie z oboch svetov domáceho kina a high-endového zvuku.

Sonic Carrier prináša šokojúco brutálnu silu až 1000 RMS. Bezdrôtový subwoofer s výkonom 600 RMS dokáže podať brutálne hĺbky. Sonic Carrier je poháňaný 8 procesormi, takže dokáže nielen prehrávať zvuk vo vysokom rozlíšení, ale je tiež vybavený systémom pre Ultra HD video, ktoré podporuje prehrávanie 4K videa s rýchlosťou 60 fps (snímkov za sekundu) lokálneho alebo online obsahu.

Vďaka 3 rôznym bezdrôtovým technológiam, Sonic Carrier ponúka 2 samostatné Wi-Fi riešenia pre streamovanie zvuku a videa, Bluetooth®, a nulové oneskorenie bezdrôtového pripojenia reproduktora k reproduktoru a prelinkovaním až k 4 subwooferom. Inteligenciu zariadenia Sonic Carrier je možné rozšíriť pomocou jednoduchého softvéru, ktorý je k dispozícii na stiahnutie alebo dokonca výmenou hárdvérového modulu – je to praktické rozšírenie do budúcnosti!

To najlepšie z oboch svetov: Super High-End Audio a 3D filmový zvuk

Predstavte si svet, kde je počúvanie hudby pretransformované do magického zážitku z posluchu. Presne to je 15.2 svet super širokého zvuku s dokonalou vernosťou. Tento jav sa volá SuperWide X-Fi. V tejto sfére to znamená, že každý stream zvuku bez ohľadu na jeho kvalitu je algoritmicky zmenený do úrovne s dokonalou vernosťou eXtreme Fidelity 24-bit s vysokým rozlíšením zvuku 192kHz a trojrozmerným šírením do mimoriadne širokej 15.2 zvukovej scény.

Na druhej strane, prinášame najpohlcujúcejší 3D zvukový zážitok s najnovšími technológiami Dolby Atmos, ktoré sa nachádzajú v prémiových kinách priamo domov k užívateľovi – dokonca ešte lepší. Filmy už nikdy nebudú také ako predtým s filmovým zvukom, ktorý nielenže obteká okolo užívateľov, ale je aj nad nimi. Dalo by sa očkávať, že všetky tieto výnimočné funkcie budú pozostávať z množstva drahých systémov. Namiesto toho, je to krásny elegantný kus systému bez spleti káblov. Spoločne s vynikajúcim bezdrôtovým subwooferom majú veľmi blízko k dizajnovému kusu nábytku, X-Fi Sonic Carrier je skutočným majstrovským umeleckým dielom.

SuperWide X-Fi Stereo

X-Fi Sonic Carrier obsahuje novú revolučnú technológiu, ktorá zmení spôsob, ako si užívatelia vychutnávajú stereo zvuk. Predstavením technológie SuperWide X-Fi Stereo: novej radikálnej audio technológie, ktorá povzdvihuje posluch do úplne inej dych berúcej dimenzie, za hranice predstavivosti. Technológia SuperWide X-Fi transformuje obyčajný stereo zdroj na magický trojrozmerný zvuk, ktorý presahuje zážitok z klasického sterea. Toto je to Audio of Tomorrow... (Zvuk zajtrajška...) ďalší skok v evolúcii počúvania hudby.
Táto zmena paradigmy vo vnímaní zvuku prináša bezkonkurenčnú úroveň detailov, jasnosť a špecifickosť obrazu s veľmi širokou zvukovou scénou, ktorá vyzdvihuje nové vnímanie posluchu, čo vzdoruje normám konvenčného sterea. No i napriek tomu, Sonic Carrier ponúka skutočne dobrý vysoko kvalitný stereo zážitok, vďaka SuperWide X-Fi technológii.

Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk