Huawei spúšťa kampaň „#BePresent: odložte smartfóny a venujte sa svojim blízkym“

Huawei spúšťa kampaň „#BePresent: odložte smartfóny a venujte sa svojim blízkym“

 

Súčasťou kampane je nová reklama s Jaromírom Jágrom a podpora charitatívnej organizácie Srdce na dlani v spolupráci s radom celebrít.

Kampaň #BePresent spoločnosti Huawei chce motivovať ľudí, aby počas vianočných sviatkov aspoň na chvíľu odložili svoje smartfóny a strávili tieto vzácne chvíle so svojimi blízkymi. Kampaň, ktorej súčasťou je aj televízna reklama, prebehne v 26 krajinách regiónu CEE a Nordics (strednej, východnej a severnej Európy).

Kľúčovou súčasťou globálnej kampane #BePresent je TV reklama, v ktorej sa pre Českú republiku a Slovensko objavuje ambasádor značky Huawei, hokejová legenda Jaromír Jágr. Na Slovensku myšlienku #BePresent podporí aj rad známych osobností a celebrít, medzi nimi: hokejista Tomáš Tatar či vlogger Menameselassie a ďalší.

Huawei cez Vianoce tiež obdaruje deti v detských domovoch. Hodnotu darov, ktoré spoločnosť Huawei odovzdá charitatívnej organizácii Srdce na dlani, určia používatelia Facebooku. A to na základe množstva komentárov s hashtagom #BePresent pod vianočným príspevkom na stene profilu Huawei. S rozširovaním myšlienky pomôžu tiež známe osobnosti.

Kampaň odštartovala 1. 12. 2016 a odovzdanie hodnotných darov charitatívnej organizácii Srdce na dlani prebehne v predvianočnom čase. Pre viac informácií sledujte FB profil Huawei.

Zdroj: Huawei, YouTube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk