Razeru na CES 2017 ukradli dva prototypy

Razeru na CES 2017 ukradli dva prototypy

 

Obyčajná krádež alebo konkurenčná špionáž?

Pred pár dňami sme vám priniesli článok o novom prototype herného notebooku s troma 4K displejmi, o Projekte Valerie od Razeru. Páčil sa nám a páčil sa aj vám, naneštastie sa však páčil aj jeho zlodejom. Razeru totiž z ich stánku na CES 2017 ukradli dva tieto prototypy. Min-Liang Tan, CEO spoločnosti Razer, o tejto neštastnej udalosti na svojom Facebookovom profile.

Min-Liang Tan taktiež nevylúčil možnosť konkurenčnej špionáže: "Krádeže, a ak by to bolo relevantné v tomto prípade, aj špionáž berieme veľmi vážne. Postihy za takéto činy sú veľmi veľké a ktokoľvek toto urobil, jednoznačne nebol múdry." Razer takisto vydal odmenu až 25000$ na akékoľvek informácie, ktoré by pomohli identifikácii alebo dopadnutiu tohto zlodeja. Ak by ste náhodou mali nejaké informácie, stačí sa s nimi podeliť so spoločnosťou Razer na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Nejedná sa však o prvú krádež prototypov od Razeru. V roku 2011 boli dva experimentálne prototypy notebookov Blade odcudzené z vývojového centra Razer v San Francisku.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk