Novinky od TCL Communication z CES

Novinky od TCL Communication z CES

 

Novinkami sú tri nové produkty - smartfón Alcatel A3 XL, ktorý ponúkne veľký 6'' displej, čítačku odtlačkov prstov a podporu 4G pripojenie za dostupnú cenu, šikovný náramok TCL MOVEBAND a domáca monitorovacia sada TCL LIFE, ktorá bezpečne ochráni každý domov.

Smartfón Alcatel A3 XL

Novinka od Alcatelu ponúkne podporu mobilných sietí 4G (LTE), čítačku odtlačkov prstov, výbornú zvukovú kvalitu a obrí 6'' HD displej pre pohodlné sledovanie videí, hranie hier a prezeranie webu.

Smartfón Alcatel A3 XL z novej produktovej rady "A" zaujme v danej cene aj štíhlym dizajnom. Jeho charakteristickým znakom je ale 6'' HD displej s jasným obrazom a vernými farbami. Model A3 XL podporuje všetky európske 4G pásma, čo používateľom umožní ťažiť z výhod rýchleho internetu.

Zabudovaná čítačka odtlačkov prstov zvládne odomknúť smartfón jediným dotykom. Vedľa toho, ale umožní aj prijímať hovory, fotiť, šifrovať dokumenty a rýchlo pristupovať k ďalším aplikáciám. Alcatel A3 XL toho, ale samozrejme ponúka ešte ďaleko viac. Napríklad dvojicu fotoaparátov s duálnym bleskom, ktoré sa hodia napríklad k foteniu selfíčiek alebo celý rad aplikácií pre úpravu a vylepšenie fotografií a albumov.

Model Alcatel A3 XL sa v Európe objaví v priebehu druhého štvrťroka 2017.

Smart náramok TCL MOVEBAND

Smart náramok TCL MOVEBAND spája svet technológií a módy. Ponúkne dlhú výdrž batérie, vymeniteľné náramky či jednoduchý spôsob ovládania pomocou gest za veľmi atraktívnu cenu.
Šikovný náramok spárujete cez bezdrôtové rozhranie Bluetooth s mobilom, disponuje silnou batériou, ktorá v pohotovostnom režime vydrží na jedno nabitie až 30 dní prevádzky. Samotné nabíjanie pritom nezaberie ani dve hodiny.
Náramok sa ovláda pomocou jednoduchých gest, takže užívateľovi napríklad stačí otočiť zápästím a razom spustí svoju obľúbenú aplikáciu, prehrá vybranú hudobnú skladbu alebo aktivuje fotoaparát svojho mobilu.

Pre tých, ktorí radi menia farby a štýl svojich chytrých zariadení pre rôzne konkrétne príležitosti, budú k dispozícii rôzne farebné a kožené varianty náramkov. Už základné balenie ponúkne rovno dve možnosti - dvojitý vinutý kožený remienok pre ženy a jednoduchý opasok v prevedení unisex.

Šikovný náramok slúži ako predĺžená ruka vášho telefónu - upozorňuje na SMS správy, zmeškané hovory, e-maily a ďalšie. Taktiež monitoruje dennú aktivitu, kondíciu a spánok užívateľa.

Šikovný náramok TCL MOVEBAND bude v Európe v predaji v priebehu druhého štvrťroku 2017.

Domáca monitorovacia zostava TCL LIFE

Monitorovacia zostava TCL LIFE pomáha zvýšiť bezpečie vášho domova. Umožňuje nielen sledovanie vonkajších hrozieb, ale môže slúžiť aj na monitorovanie detí či seniorov.

Sada TCL LIFE zahŕňa kameru LifeCam, dverové a okenné senzory LIFESENSE a detektory pohybu LIFEDETECT, ktoré upozornia na akékoľvek pokusy o vniknutie do vášho domu či bytu. Ich prepojenie zabezpečuje bridge LIFECONNECT, ktorý zároveň všetky zariadenia riadi.

Vyššie uvedené zariadenia možno ľahko nainštalovať a ovládať pomocou aplikácie LIFEAPP vo vašom smartfóne, ktorá je k dispozícii pre operačné systémy iOS (8.0 a novšie) alebo Android (4.0 a vyššie). Vďaka mobilnej aplikácii získate kompletné a súčasne užívateľsky prívetivé riešenie, s ktorého pomocou získate prehľad o tom, čo sa deje vo vašom dome, a to odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

LifeCam Wi-Fi IP kamera

LifeCam ponúka pozorovací uhol 100 °, štvornásobný digitálny zoom, nočné videnie, rozlíšenie 720 pixelov pri 30 snímkach za sekundu, obojsmerný prenos zvuku, slot na Micro SD kartu, otáčanie o 360 ° a náklon o 180 °.

LIFESENSE a LIFEDETECT

Čidlá LIFESENSE sa umiestňujú na dvere a okná, detektory LIFEDETECT zasa sledujú pohyb. Obe zariadenia podporujú ZigBee protokol a využívajú batériu, ktorá vydrží až dva roky permanentnej prevádzky. Aktuálnu kapacitu batérie je možné sledovať prostredníctvom aplikácie vo smartfóne.

LIFECONNECT home bridge

LIFECONNECT je napojený na vašu domácu sieť a prepája všetky vyššie uvedené inteligentné zariadenia. Zároveň im umožňuje využívať rôzne protokoly (Wi-Fi, ZigBee alebo AllSeen), aby medzi sebou bez problémov komunikovali.

Monitorovacia zostava TCL LIFE bude v Európe dostupná počas druhého štvrťroka 2017.

Zdroj: TCL

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk