Trust predstavuje nové produkty pre smart domácnosť

Trust predstavuje nové produkty pre smart domácnosť

 

Spoločnosť Trust dopĺňa portfólio produktov pre inteligentnú domácnosť o bezdrôtové objímky, bezdrôtové adaptéry do zásuvky a ich spínače. Obohatenia sa dočkal taktiež aj Trust Security System.

Sady produktov Trust umožňujú z bežnej domácnosti vytvoriť moderné prostredie s bezdrôtovým ovládaním spotrebičov či svetiel bez nutnosti násilného zásahu do interiéru. Nové používateľsky prívetivé produkty naväzujú na doterajší sortiment svojim jednoduchým párovaním a následným intuitívnym ovládaním.

Wireless Switching Set obsahuje bezdrôtový vypínač AWST-8800 obdobného dizajnu na aký sú používatelia zvyknutí vo svojom byte či dome a klasickú objímku AFR-060, ktorá sa naskrutkuje do už existujúcej. Vypínač možno namontovať pomocou dodávaných skrutiek či nalepiť na samolepku.

Trust Wireless Switching Set AWST-8800 & AFR-060 je k dispozícii za odporúčanú cenu 44,99€ s DPH na Slovensku a 1299Kč s DPH v Českej republike.

Pokročilejšou variantou je sada s ovládačom AYCT-102, ktorým je možné ovládať až 16 spárovaných prijímačov a rozsvietiť tak svetlá či aktivovať a deaktivovať ďalšie zariadenia v portfóliu Smart Home.

Trust Wireless Switching Set AYCT-102 & AFR-060 je k dispozícii za odporúčanú cenu 44,99€ s DPH na Slovensku a 1299Kč s DPH v Českej republike.

K dispozícii je taktiež Wireless Switching Set APA3-1500R obsahujúci tri bezdrôtové adaptéry do zásuvky a ovládač. Slúžia napríklad ako spínače pre pripojené lampy a ďalšie zariadenia do výkonu 1500W. Zásuvkový adaptér je osadený detskou ochranou.

Trust Wireless Switching Set APA3-1500R je k dispozícii za odporúčanú cenu 22,99€ s DPH na Slovensku a 829Kč s DPH v Českej republike.

Všetky uvedené vysielače fungujú na vzdialenosť až 30m a sú kompatibilné s ďalšími prijímačmi. Produkty v sadách sú pritom k dispozícii aj samostatne.

Medzi ďalšie novinky sa radí špeciálna LED žiarovka Wireless Dimmable LED Bulb ALED-2709 s integrovaným bezdrôtovým modulom pre komunikáciu so všetkými vypínačmi a ovládačmi Trust alebo cez aplikáciu v telefóne či tablete. 60W žiarovka poskytne svietivosť 806 lúmenov, teplé biele LED svetlo a životnosť 20000 hodín. Umožňuje ako klasické vypnutie/zapnutie, tak široký rozsah plynulého stmievania od 10 do 100%.

Trust Wireless Dimmable LED Bulb ALED-2709 je k dispozícii za odporúčanú cenu 21,99€ s DPH na Slovensku a 599Kč s DPH v Českej republike.

Doplnkom v bezpečnostnom systéme Trust je Wi-Fi IP kamera s nočným videním. Ponúka HD rozlíšenie 1280x720 a širokouhlú šošovku pre optimálnu veľkosť snímanej oblasti. Vďaka Wi-Fi pripojeniu umožňuje sledovať snímaný obraz odkiaľkoľvek na svete cez internet alebo cez aplikáciu Trust Smart Home dostupnou zadarmo v Google Play a Apple Store. Kamera upozorní na detekovaný pohyb prostredníctvom notifikácie v smartfóne či tablete. Záznam je možné nahrávať na MicroSD kartu v prístroji. Trust Wi-Fi IP kamera taktiež disponuje vstavaným reproduktorom pre vzdialenú komunikáciu. Súčasťou balenia je stojan vhodný k umiestneniu na horizontálny aj vertikálny povrch a 3m dlhý napájací kábel.

Trust Wi-Fi IP Camera with Night Vision je k dispozícii za odporúčanú cenu 79,99€ s DPH na Slovensku a 2299Kč s DPH v Českej republike.

Zdroj: Trust

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk