ROG COOL ligy štartujú, hrá sa až o 100 tisíc korún!

ROG COOL ligy štartujú, hrá sa až o 100 tisíc korún!

 

ASUS zahajuje v spolupráci s televíziou Prima jarnú progamingovú sezónu hneď dvoma akciami.

Vo štvrtok 16. februára odštartovala prvá kvalifikácia ligy v League of Legends, od pondelka 20. februára zasa beží liga Counter Strike: Global Offensive. Obe ligy vyvrcholia na tradičnej akcii COOL DAY, ktorá sa bude konať v sobotu 1. apríla 2017.

V rámci ROG COOL líg bude prvý krát v histórii českých a slovenských turnajov využitý unikátny Swiss formát, ktorý proti sebe stavia rovnocenné tímy a je tým najspravodlivejším herným formátom. Tímy, ktoré sa zapojia do bojov o titul šampióna, budú bojovať o luxusných 100.000Kč, v prepočte cca 3700€, čo zo súťaží robí jedny z najprestížnejších a najlepšie dotovaných herných akcií roku v Českej republike a na Slovensku. Okrem webu Prima-COOL.cz môžu diváci celú udalosť sledovať v aplikácii XXL Streamer na HbbTV, čo sa osvedčilo už v minulom ročníku.

ASUS a najmä jeho herná značka Republic of Gamers sú pre hráčov synonymom toho najlepšieho herného hardvéru, ktorý môžu mať. Podporou ROG COOL Ligy v spolupráci s Prima COOL chceme spopularizovať herný šport v Českej republike, a preto sme vybrali najznámejšie herné tituly, ktorými bezpochyby sú League of Legends a CS:GO.

Tran Thanh Le z marketingu firmy ASUS

Premiérovo sa na stránkach Prima COOL objaví aj jedna z najobľúbenejších a najrozšírenejších hier na svete, League of Legends, ktorá dobýva svetové rebríčky sledovanosti. Partnerom akcie je ASUS a jeho herná značka Republic of Gamers, vďaka čomu Prima COOL mohla zaradiť aj druhú hernú ligu v hre Counter Strike: Global Offensive, ktorá dominuje svetovým turnajom v sledovanosti.

Zdroj: ASUS ROG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk