Assassin's Creed seriál

Assassin's Creed seriál

 

...alebo čo na nás Ubisoft chystá.

Počas stretnutia na Reddite hráči zahrnuli Aymara Azaizia (Head of content pre Assassin's Creed) návalom otázok. Vysvitlo, že Ubisoft okrem filmového spracovania Assassin's Creed, ktoré sme už mohli vidieť, pripravuje aj spracovanie seriálové. Seriál ešte nebol oficiálne oznámený, ale môžeme predpokladať, že Azaizia vie, o čom hovorí.

Minulého roku sa objavili správy o rokovaniach Ubisoftu s Netflixom. Vtedy však ešte nebolo známe, ktorá herná séria z dielne Ubisoftu by mala byť uvedená na televízne obrazovky. Produkovať tento seriál bude filmová a televízna divízia Ubisoftu, ktorá má za sebou projekty Rabbids Invasion pre Nickelodeon a film Assassin's Creed.

Okrem seriálu Ubisoft pracuje aj na ďalšom pokračovaní AC. Hráči sa samozrejme spýtali aj na to, či názov bude Assassin's Creed: Empire. Azaizia na túto otázku odpovedal veľavravným "lol". Keď už sme pri klebetách; tento obrázok kolujúci po internete nie je z pripravovanej AC hry:

 

Assassin's Creed: Empire by sa malo odohrávať v Egypte, preto si hráči mysleli, že leaknutý obrázok je z tejto hry. AC: Empire by malo vyjsť už tohto roku.

Zdroj: Gamespot

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk