Bethesda na E3 pravdepodobne oznámi dva nové projekty

Bethesda na E3 pravdepodobne oznámi dva nové projekty

 

Už za dva mesiace odštartuje v Los Angeles najväčšia herná výstava Electronic Entertainment Expo, ktorú sprevádzajú tie najhorúcejšie novinky zo sveta hier a predovšetkým veľkolepé oznámenia. Aj tento rok sa na E3 štúdio Bethesda, ktoré už teraz začalo rozposielať emailom svoje pozvánky na ich konferenciu. A zdá sa, že okrem známych značiek sa dočkáme dvoch nových projektov.

Pretože v rozposlaných pozvánkach môžeme vidieť obrázok symbolizujúci lunapark. V ňom nájdeme známe značky ako Doom, Quake , Elder Scrolls, Fallout, Prey a Dishonored. Ak sa však pozrieme lepšie tak ľavý horný roh a pravý doplný roh je zatiaľ vo výstavbe, čo pravdepodobne naznačuje práce na dvoch projektoch. 

Pokiaľ sa pozrieme do minulosti, tak jedným z nich by mohlo byť práve pokračovanie úspešnej reinkarnácie oldchoolového Wolfenstein: New Colossus, čo už naznačil aj herec Brian Bloom, predstaviteľ B.J. Blazkowicze. 

Druhým projektom zas pokračovanie hororovej akcie The Evil Within, ktoré možno odhalil inzerát japonského štúdia Tango Softworks, kde hľadali testerov do projektu s názvom Psycho Break 2, čo v preklade znamená The Evil Within 2.

Ako to celé nakoniec dopadne, sa však pravdepodobne dozvieme až v priebehu samotnej konferencie, prípadne blízko pred jej začatím.

Zdroj: mspoweruser.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk