Nový Tomb Raider na E3?

Nový Tomb Raider na E3?

Ako je na tom očakávané pokračovanie, Shadow of the Tomb Raider.

Správa o existencii ďalšieho pokračovania Tomb Raider unikla do sveta za trochu bizardných okolností. Náhodný človek (ktorého nikto nenaučil, že do cudzích monitorov sa nepozerá) si sadol v metre vedľa člena development tímu, ktorý mal práve na kolenách laptop s prezentáciou hry. A potom to pustil na Reddit.

Najzaujímavejšie na tom je, že sa to stalo v Montreale. Hru teda pravdepodobne nevyvýja Crystal Dynamics, ktorí stáli za prvými dvoma Tomb Raidermi, ale Eidos Montreal. Toto štúdio tiež spadá pod Square Enix a spolupodieľalo sa na prvých dvoch hrách vývojom multiplayeru. Okrem toho stoja za sériou Deus Ex a hrou Thief z roku 2014.

Prvé dve hry boli obrovským úspechom a ušlo sa im niekoľko ocenení, najmä za príbeh. V januári sme priniesli správu, že autorka týchto príbehov odišla z Crystal Dynamics. Ako to teda vyzerá s Larou dnes? Veľmi tajnostkársky.

Na oficiálnej Facebook stránke sa objavila správa, že tento rok "bude E3 pre Laru tiché, ale tešia sa na nové správy, ktoré plánujú oznámiť neskôr tohto roku". Či je plán vynechať typ podujatia akým je E3 šťastné, ukáže až čas. Každopádne, akákoľvek novinka by hráčov určite potešila. 

 

Zdroj: PSU

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk