Západná fronta nebude jediná, ktorú navštívime v MP Call of Duty: WWII

Západná fronta nebude jediná, ktorú navštívime v MP Call of Duty: WWII

 

Ako iste všetci dobre viete, najnovšie pokračovanie série Call of Duty sa vráti ku svojim koreňom, teda do obdobia 2. svetovej vojny. Okrem známych informácií, tu máme vďaka magazínu EDGE aj niekoľko ďalších zaujímavých detailov.

Podľa už potvrdených správ sa v rámci príbehovej kampane pozrieme len na bojiská západnej fronty, čo niektorých hráčov určite minimálne sklamalo. Vývojári zo štúdia Sledgehammer Games však túto správu doplnili o fakt, že v rámci multiplayeru sa okrem bojísk známych z kampane, pozrieme aj na iné fronty, no žiadnu nekonkretizovali.

Pokiaľ sa však lepšie pozrieme na stránku hry, môžeme nájsť niekoľko obrázkov, ktoré zachytávajú rôzne lokácie. Navštíviť by sme mohli východnú Európu, ale aj Afriku.

Zaujímavý je aj fakt, že v rámci hry viacerých hráčov bude k dispozícii automatická regenerácia zdravia, čo však nebude platiť v prípade príbehovej kampane.

Dozvedáme sa aj detaily o zombie režime, kde vývojári vsádzajú kartu na historické udalosti. Tretia ríša sa mala pokúsiť v záverečnej fáze vojny vytvoriť akúsi dokonalú armádu, ktorá bude pravdepodobne predstavovať nemŕtvych. K dokonalému zážitku im môže dopomôcť aj fakt, že Michael Condrey a Glen Schofield, boli pred založením Sledgehammer Games, súčasťou štúdia Visceral Games, stojaceho za známou hororovou trilógiou Dead Space.

Zdroj: charlieintel.com, EDGE

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk