Viedenský Comic Con privíta slávnu Cosplay hviezdu z Filipín

Viedenský Comic Con privíta slávnu Cosplay hviezdu z Filipín

Na treťom ročníku VIECC budete môcť stretnúť samé skvelé osobnosti.

Ďalšie zvučné meno z Cosplay odvetia bolo potvrdené na tohtoročný viedenský Comic-Con. Okrem slávnych filmových hviezd budete môcť na tomto podujatí stretnúť aj krásnu a talentovanú cosplayerku z Filipín Alodiu Gosiengfiao.

Alodia sa preslávila skvelými cosplay, rozhovormi s Hollywoodskymi hviezdami a natáčaním videí na YouTube. Na jej kanáli môžete nájsť rozličné videá z interview, z jej streamovania hier či reportáže z rozličných podujatí, kde predvádzala svoj cosplay.

Alodia vystúpi 18. a 19. novembra na Comic Cone vo Viedni v priestoroch výstaviska Messe Wien. Bude mať pripravený špeciálny program, ktorý poteší jej európskych fanúšikov. Viac informácii o podujatí nájdete na www.viecc.com.

Ak sa chcete dozvedieť niečo viac o Alodii, navštívte jej Facebook fanpage, ktorá prilákala už 6 miliónov fanúšikov. O tom, že Alodia je známa aj medzi hercami v Hollywoode sa môžete presvedčiť v jej videu, kde robila rozhovory s hercami filmu Guardians of the Galaxy vol. 2. Herečka Zoey Saldana totiž patrí medzi jej oddané fanúšičky.

Zdroj: tlačová správa

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk