Razerom podporovaný Team Liquid obsadil prvé miesto na turnaji The International 2017

Razerom podporovaný Team Liquid obsadil prvé miesto na turnaji The International 2017

 

Razer oslavuje spoločne s celkom Team Liquid vybojovanie prvého miesta v hre DotA 2 na turnaji The International 2017. Team Liquid, špičkový progamingový celok sponzorovaný Tímom Razer, vyhral 10,8 milióna dolárov z najväčšej celkovej dotácia výhier, ktorá kedy bola v histórii esport nazhromaždená.

Vďaka komunitou zafinancovanou rekordnou sumou vo výške 24,5 milióna dolárov sa turnaj The International už štvrtý rok po sebe stal najprestížnejším progamingovým podujatím sveta. Zápasy sa už po štvrtýkrát v rade konali pred vypredaným hľadiskom v KeyArena v Seattli. Boje tiež na viac ako 10 rôznych streamoch sledovalo online viac ako 4,7 milióna fanúšikov z celého sveta.

Razer a Team Liquid viaže najdlhšie partnerstvo na poli e-športov, trvá bez prerušenia už šesť rokov.

Team Liquid svetu neustále ukazuje, že bezhraničnej sústredenie, tímová práca a odhodlanie môžu človeku otvoriť cestu až na najvyššiu úroveň súťažného hrania. Team Liquid sa na svetové pódium turnaja The International prepracoval ako jediný západnej tím a potom sa zapísal do histórie. Ukázal tak, že je skutočnou špičkou na poli e-športov.

spoluzakladateľ a výkonný riaditeľ Razeru Min-Liang Tan

Team Liquid do turnaja vstúpil ako jeden zo šiestich prizvaných profesionálnych tímov. V skupinovej fáze zaznamenal celkové skóre 13: 3 a postupoval z nej z prvého miesta. V základnej časti porazil podobne prizvaný tím Virtus.Pro aj celky z kvalifikačných bojov Team Empire, LGD a Team Secret, čím sa prebojoval do finálovej trojice. V týchto záverečných bojoch bol Team Liquid posledným zostávajúcim západným tímom, o hlavnú trofej sa s ním stretli východné celky LGD.Forever Young a newbee.

Týmto víťazstvom upevnil Tím Razer svoju pozíciu poprednej značky na poli e-športov. Tím Razer zahŕňa aj ďalšie špičkové progamingové tímy, napríklad SK Telecom T1 (League of Legends) a SK Gaming (CS: GO).

Zdroj: Razer, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk