Epson predstavil  svoje najnovšie technológie v oblasti projekcie a tlače

Epson predstavil svoje najnovšie technológie v oblasti projekcie a tlače

 

Epson sa drží svojej filozofie, ktorej cieľom je vytvárať technológie, ktoré ľuďom zlepšujú život. Na veľtrhu IFA 2017 predstavuje najnovšie riešenia pre tlač a projekciu.

Epson si uvedomuje, že rôzni používatelia majú rôzne požiadavky a životný štýl, a preto rozšírila možnosť riešenia bežného problému dochádzania atramentu, o produkty EcoTank a ReadyInk. Po prvýkrát predstavuje spoločnosť Epson v Európe technológiu ReadyInk, ktorá posilní novú službu tlače s platbou podľa skutočného využitia, ktorú ponúkajú obchodníci a predajcovia, a to bez mesačných poplatkov.

Návštevníci veľtrhu ako prví uvidia novú generáciu tlačiarní EcoTank, ktoré prinášajú dve novinky: špeciálny rad fototlačiarní s atramentovým systémom s piatimi farbami (ET-7700, ET-7750) a prekonfigurovaný dizajn s atramentovými nádržkami v prednej časti a vylepšenými fľaštičkami pre bezproblémové použitie (ET-2700/50, ET-3700/50, ET-4750, ET-7700/50). Ak má zákazník možnosť investovať vopred, znamenajú pre neho tlačiarne EcoTank naďalej možnosť tlačiť za mimoriadne nízku cenu za stranu, pretože sú dodávané so zásobou atramentu až na tri roky.

Úžasnými inováciami sa rovnako pýši najnovší rada domácich kín. Spoločnosť Epson predstavila svoj prvý laserový projektor s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou, ktorý je určený pre domácnosti a ponúka flexibilné riešenie pre zážitok z veľkej premietacej plochy (EH-LS100). Jeho laserový zdroj svetla má dlhú životnosť, a na rozdiel od modelov so štandardnou projekčnou vzdialenosťou ho viete jednoducho nastaviť v blízkosti projekčnej plochy. Nevyžaduje teda inštaláciu a predstavuje skvelú možnosť pre domácnosti s obmedzeným priestorom. Tento projektor rovnako výrazne presahuje možnosti televízorov, keďže jeho projekčná plocha môže mať 70 až 130 palcov.

Vylepšenie sa týkajú celého radu projektorov, ktoré sú vybavené širokou škálou funkcií za dobrú cenu pre každý typ spotrebiteľa – od milovníkov domáceho kina a zábavy, až po používateľov, ktorí potrebujú skĺbiť domácnosť a prácu. Aj rad bežných tlačiarní spoločnosti Epson prešiel úpravami, aby vyhovoval modernému životnému štýlu. Rad Expression Premium (XP-6000/5) a Expression Photo (XP-8500) stále ponúkajú širokú škálu funkcií pro domácu tlač a fototlač, a navyše sú vyrábané v novom štýlovom kompaktnom prevedení. Spoločnosť Epson si je vedomá toho, že tlačiarne sa už nevyskytujú výhradne v tradičných kancelárskych priestoroch, a preto ponúka štýlové vylepšenia v podobe elegantných čistých líniách, ktoré napomáhajú integrácii zariadenia do domácnosti.
Vylepšenia, ktoré vedú k vyššej rýchlosti a inteligencii sa týkajú aj tlačiarní spoločnosti Epson pre malé podniky a domáce kancelárie. Mimoriadne kvalitné a úsporné atramentové tlačiarne radu A3 (WF-7210DTW, WF-7710DWF, WF-7715DWF a WF-7720DTWF) sú vybavené funkciou NFC a ďalej elegantným ovládacím panelom a novým užívateľským rozhraním (WF-7710DWF, WF-7715DWF, WF-7720DTWF).


Projektor EH-LS100

Tento fantastický nový produkt zaraďujeme do našej ponuky s nesmiernym nadšením. Rieši veľmi častý problém – ako si môže človek užiť veľkú premietaciu plochu bez toho, aby musel meniť vzhľad svojho domova. Mohutnej čierne obrazovky televízorov sa nezbavíte, no premietaný obraz môže zmiznúť jediným stlačením tlačidla. S modelom EH-LS100 nemusíte riešiť žiadne inštalačné problémy, keďže ho môžete jednoducho umiestniť len 6 cm od projekčnej plochy. Oproti televízorom je omnoho flexibilnejší, Keďže projekčná plocha môže mať 70 až 130 palcov. Vďaka tomu si môžete meniť veľkosť obrazu podľa toho, čo práve pozeráte.

Peter Zvarík, Business Account manažér pre Slovensko

Tento Full HD projektor dokáže nastaviť a dať do prevádzky skutočne každý. Priamy prístup k obsahu zaisťujú tri vstupy HDMI (vrátane jedného portu MHL), ku ktorým je možné pripojiť DVD prehrávače, herné konzoly a ďalšie zariadenia. Taktiež ovládanie tohto všestranného modelu je jednoduché, a to cez domácu sieť pomocou pripojenia RJ45 alebo s pripojením Wi-Fi cez voliteľný adaptér ELPAP10. Obe možnosti umožňujú ľahké ovládanie projektoru pomocou inteligentných zariadení a aplikácie iProjection.

Aj počas bežného denného svetla si používatelia vďaka technológii 3LCD užijú rovnako vysoký biely aj farebný svetelný výstup dosahujúci až 4 000 lúmenov, ktorý ponúkne živý a verný obraz. Ponúka taktiež jasné detaily tieňov a hlboké odtiene čiernej s kontrastným pomerom až 2 500 000:1. Okrem toho funkcia zvýraznenia detailov zaisťuje ostrejší a hladší obraz.

Tento projektor predstavuje bezproblémové a dlhodobé zariadenie pro domácich používateľov. Model EH-LS100 môžete použiť ako hlavnú platformu pre sledovanie televízneho programu, hranie hier a sledovanie najnovších filmov, ktorého laserový zdroj svetla s dlhou životnosťou zaručí zábavu až na 10 rokov . istotu spoľahlivej prevádzky vám taktiež dodáva päťročná záruka. Projektor EH-LS100 si bude možné zakúpiť od novembra 2017.


Projektory EH-TW610, EH-TW650, EH-TW5400, EH-TW5600, EH-TW5650, EB-S05, EB-X05, EB-W05, EB-U05, EB-S41, EB-X41 a EB-W41

Posledný rad projektorov sme si starostlivo ustrážili, aby sme zaistili, že každý typ zákazníka si bude môcť vyberať zo širokej škály funkcií za priaznivú cenu. Modely EH-TW610, EH-TW650, EH-TW5400, EH-TW5600 a EH-TW5650 využijú predovšetkým milovníci domáceho kina a zábavy. Tento rad sa pýši niekoľkými mimoriadnymi funkciami: pridaným posunom objektívu (EH-TW5600 a EH-TW5650), funkciou Miracast a zrkadlením obrazovky (EH-TW5650) a vstavaným pripojením Wi-Fi (EH-TW610 a EH-TW650). Rovnako ponúkame fantastický výber projektorov pre každého, kto sa snaží prepojiť domácnosť a prácu. K tomuto účelu ideálne poslúžia modely EB-S05, EB-X05, EB-W05, EB-U05, EB-S41, EB-X41 a EB-W41. Ponúkajú rad rozlíšení, voliteľné pripojenie Wi-Fi a niečo navyše, napríklad prepravné puzdro (EB-S41, EB-X41, EB-W41).

Peter Zvarík, Business Account manažér pre Slovensko

Vďaka projekčnej ploche o veľkosti až 300 palcov zaujme tento rad projektorov určite každého diváka, od jednotlivých členov rodiny a priateľov, až po obchodných kolegov a klientov. Veľkoplošnú projekciu dopĺňa úžasná kvalita vďaka technológii 3LCD, ktorá dokáže vytvoriť až trikrát jasnejší obraz ako konkurenčné produkty. Dokonca aj v presvetlených miestnostiach dokážu tieto výkonné, ale pritom cenovo dostupné projektory vytvoriť výnimočne jasný, farebný obraz s ostrými detailmi. Podieľa sa na ňom technológia 3LCD, ktorá zaručuje rovnako vysoký biely a farebný svetelný výstup od 2 500 do 3 600 lúmenov. Vyvážený obraz zaisťuje vysoký kontrastný pomer, ktorý zaručuje vykreslenie všetkých odtieňov, vrátane hlbokých odtieňov čiernej.

Milovníci filmov určite ocenia skutočne pohlcujúci zážitok, okrem iného vďaka funkciám zvýraznenia detailov a interpolácie snímkov (EH-TW5400, EH-TW5600, EH-TW5650). Tie zvyšujú plynulosť obrazu a obmedzujú rozmazávanie počas scén s rýchlym pohybom, takže scény pôsobia plynulejšie a ostrejšie. Celý rad projektorov rýchlo a jednoducho nastavíte vďaka funkciám, ako je korekcia lichobežníkového skreslenia, ktorá umožňuje rýchle vyrovnanie obrazu. Modely EH-TW5600 a EH-TW5650 majú rovnako 1,6x zoom a vertikálny posun objektívu, takže ich nastavenie je ešte rýchlejšie a dokonalejšie. Bezproblémový prístup k obsahu zaručí jeden (EB-S05, EB-X05, EB-W05, EB-S41, EB-X41, EB-W41) alebo dva vstupy HDMI (EH-TW610, EH-TW650, EH-TW5400, EH-TW5600, EH-TW5650, EB-U05) pre pripojenie DVD prehrávačov, herných konzol a ďalších zariadení. Vybrané modely (EB-S41, EB-X41, EB-W41) sú dodávané prepravným puzdrom, ktoré uľahčuje presun projektoru.

Vďaka neuveriteľne dlhej životnosti lampy ponúkajú projektory až 15 rokov zábavy. Predstavujú teda dlhodobé, cenovo dostupné a bezproblémové riešenie pre akékoľvek prezentačné potreby.
Mnoho projektorov ponúka buď vstavané pripojenie Wi-Fi (EH-TW5650, EH-TW610 a EH-TW650) alebo pripojenie Wi-Fi cez voliteľný adaptér ELPAP10. Na projektoroch s povoleným pripojením Wi-Fi je možné jednoducho zdieľať obsah z inteligentného zariadenia pomocou bezplatnej aplikácie iProjection.


Nová generácia tlačiarní EcoTank ITS (L4150, L4160, L6160, L6170, L6190)

Náš pôvodný systém atramentových nádržiek sa úplne odchýlil od tlačových konvencií. Ponúka veľké množstvo atramentu, a vďaka integrovaným atramentovým nádržkám s ultra vysokou kapacitou, ktoré boli namontované na bočnej strane, odstránil potrebu používania kazetových náplní. Naše najnovšie modely ponúkajú zákazníkom stále rovnaké výhody, ale pritom sú ešte kompaktnejšie a ľahšie sa používajú. Celý rad teraz zahŕňa viac modelov, ktoré pokrývajú potreby domácností, fotografov, domácich aj malých kancelárií.

Peter Zvarík, Business Account manažér pre Slovensko

Všetky tlačiarne EcoTank novej generácie (L4150, L4160, L6160, L6170, L6190) sa ovládajú jednoduchšie a výrazne sa zmenil ich vzhľad. Atramentové nádržky boli presunuté z bočnej časti do prednej, čím došlo k vytvoreniu kompaktnejšieho a elegantnejšieho dizajnu. Navyše je tak jednoduchšie zistiť, koľko atramentu ešte v systéme zostáva. Upravený dizajn podporuje taktiež vylepšený systém dopĺňania atramentu, ktorý je navrhnutý tak, aby vo všetkých fázach minimalizoval riziko rozliatia atramentu. Je to vďaka fľaštičkám, ktoré sa ľahko otvárajú, ľahko sa z nich nalieva atrament a majú mechanizmus, ktorý zaručuje dopĺňanie nádržiek správnou farbou.

Rad EcoTank ITS, ktorý znižuje náklady na tlač v priemere o 90 % , prináša veľmi nízke náklady na stránku vďaka dodávaným atramentom s vysokou výťažnosťou a atramentovým nádržkám s ultra vysokou kapacitou. Tieto tlačiarne bez kazetových náplní zároveň šetria aj čas, pretože používatelia nemusia atrament tak často dopĺňať. Pre celý rad tlačiarní sú k dispozícii cenovo dostupné doplňovacie fľaštičky, ktoré dlhodobo zaisťujú vysokú úžitkovú hodnotu, a každý model je dodávaný s predĺženou trojročnou zárukou (podľa podmienok). Tieto modely (L4150, L4160, L6160, L6170, L6190) prinášajú používateľom úplnú slobodu tlače vďaka možnosti pripojiť sa cez Wi-Fi či Wi-Fi Direct, a taktiež celý rad mobilných možností pre tlač fotografií a dokumentov bez počítača . Okrem toho niektoré modely (L6160, L6170, L6190) ponúkajú taktiež Ethernet a skenovanie do cloudu. Tlačiarne Premium EcoTank ITS (L6160, L6170, L6190), ktoré sú vhodné pre obchodné účely, využívajú tlačovú hlavu PrecisonCore a originálne pigmentové atramenty Epson, ktoré vytvárajú ostré a jasné texty. Tieto modely ponúkajú obojstrannú tlač a rýchlosť tlače až 15 stránok za minútu a niektoré z nich disponujú taktiež vysokokapacitnými zásobníkmi papiera, automatickým podávačom dokumentov a faxom.

Originálny rad domácich tlačiarní EcoTank ITS Home s bočnými atramentovými nádržkami bola taktiež modernizovaná a teraz ponúka ešte elegantnejší a kompaktnejší dizajn (L3050, L3060, L3070). Tieto modely bez kazetových náplní sú ideálnou voľbou pre zákazníkov, ktorí hľadajú mimoriadne úspornú tlač v domácom prostredí.

Zdroj: Epson

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk