Nové informácie o zatiaľ nepredstavených novinkách od Google

Nové informácie o zatiaľ nepredstavených novinkách od Google

Google 4. októbra plánuje predstaviť svoje najnovšie hardvérové počiny no už teraz sa internetom šíria informácie, ktoré prezrádzajú o jaké zariadenia pôjde - Google Pixel 2, Pixel 2 XL, Daydream View, Home Mini a Pixelbook.

Pixel 2 a Pixel 2 XL

Už takto pred týždňom Google lákal na svoj nový Pixel prostredníctvom zaujímavého videa:

Pixel 2 by mal prísť v troch farebných prevedeniach: modrej, čiernej a bielej s úložiskami o veľkosti 64GB a 128GB. Väčšia verzia XL by mala byť odližná farebne v tom, že bude predávaná len v čiernej a bielej verzii. Cena za Pixel 2 by sa mala pohybovať v rozmedzí od $649 a Pixel 2 XL od $849.

Daydream View

Nová verzia VR headsetu bude v troch farebných prevedeniach a vyzerá, že bude z iného matériálu ako predošlá jednotka. Cena by mala byť $99, čo je zhruba o $20 dolárov viac ako predchodca.

Home Mini

Nový mini asistent by mal prísť v troch farebných prevedeniach a pomôže vám s upozorneniami, plánmi, správami a je poháňaný Google Asistentom s cenou $49.

Pixelbook

Pixelbook príde v striebornom prevedení s úložiskami o veľkosti 128GB (s cenou od $1199), 256GB (od $1399) a 512GB (od $1749). Bude ho možné taktiež použiť ako tablet a príde aj s voliteľným príslušenstvom v podobe Pixebook Pen ($99), ktoré je citlivé na tlak s podporou naklonenia.

Zdroj: droidlife, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk