X-Fi Sonic Carrier získal najlepšie ocenenie CEDIA 2017

X-Fi Sonic Carrier získal najlepšie ocenenie CEDIA 2017

Sonic Carrier získal najlepšie ocenenie od AVS Forum Best of CEDIA svojou bezkonkurenčnou silou, holografickými efektmi a filmovým zvukom.

Creative Technology oznámil, že ich priekopnícky X-Fi Sonic Carrier získal ocenenie AVS Forum Best of CEDIA 2017. AVS fórum je svetovo najväčším fórom nadšencov audia a videa.

Sonic Carrier bol prezentovaný na konferencii CEDIA 2017, ktorá sa konala v kongresovom centre v San Diegu. Táto akcia s viac ako 20 000 fanúšikmi domácich technológií a viac ako 500 vystavovateľmi patrí medzi poprednú udalosť v oblasti inteligentných domácich technológií. Predstavené boli nové produkty, prelomové technológie v rámci integrácie domácej techniky, ktoré organizovala CEDIA, ako hlavný odborník v oblasti domácich technológií. Mnohí boli unesení čistou silou, vernosťou a pohlcujúcim filmovým 3D zvukom zariadenia Sonic Carrier, dokonca aj v tak náročných podmienkach, akými je výstavisko. 

Jedným z návštevníkov bola aj Mark Henninger, Senior Editor AVS Fóra – jeden z členov komunity audio profesionálov. Sonic Carrier ho natoľko zaujal, že vyhral ocenenie AVS Forum Best of CEDIA 2017.

Ak by sa ma niekto spýtal na názov najlepšieho soundbaru, aký som kedy počul, tak odteraz nebudem mať jediný dôvod zaváhať. Jednoducho odpoviem, bez akejkoľvek otázky, že je to X-Fi Sonic Carrier od spoločnosti Creative, tej spoločnosti so zvukovými kartami do počítačov. A som si istý, že výsledok bude pútať tieto zvedavé pohľady každého, kto nezažil najpôsobivejšiu prezentáciu psycho akustiky na výstave. Creative mi ukázal bravúrne spracovanie zvuku technológiou SuperWide X-Fi na traileri na Youtube, kde bol zvuk prekvapivo pohlcujúci a expanzívny. Všimol som si, že efekt bol tak dobrý, že by som ho nikdy nevypol. Kvalita holografického priestorového zvuku Creative X-Fi Sonic Carrier, ktorý produkuje je niečo, čo som doteraz nepočul z akéhokoľvek iného soundbaru. Oh, a ten subwoofer. Wow. Bez stien a bez stropov, iba hlučný otvorený priestor kongresového centra a X-Fi Sonic Carrier stále dokázal vytvoriť dokonalý 3D zvukový zážitok. Skutočne. Vyzývam každého, kto niekedy narazí na podobné demo, aby mi o tom povedal. Bol som úplne ohromený, ako dokázal Creative poskytnúť holografický zvuk v tak pokročilom iba 2-kusovom riešení. Milujem cítiť chuť budúcnosti a táto vec je nepochybne futuristická.

výňatky z jeho recenzie zariadenia Sonic Carrier

Povedať, že sme boli prekvapení ocenením je slabé slovo. Sme hlboko poctení, že Sonic Carrier bol ocenený a získal ocenenie Best of CEDIA 2017, najmä preto, že sa tam nachádzali všetky veľké značky. Boli sme vo vytŕžení, keď Mark povedal, že to bol jednoznačne najlepší soundbar, aký kedy počul. Je to ako vyhrať Oscara po prvý krát. Sonic Carrier bol skutočne vytvorený z lásky a vášne, teší nás, že čoskoro budeme môcť priniesť tento úžasný zvukový zážitok domov kdekoľvek.

Sim Wong Hoo, CEO spoločnosti Creative a tvorca zariadenia Sonic Carrier

Zdroj: Creative, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk